Çözüm Epic'ten alınan Dying Light 2 başlamıyor

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

trexxx

Picopat
Daha fazla  
Oyunun başlamama sorunu çözüldü. V.1.0.4. için.
Sorunun kaynağı ortaya çıktı arkadaşlar. Oyunu kurmaya çalıştığınız klasördeki Türkçe karakterler ve 2022 güncellemesi alan Microsoft Visual C++. Emin olmak adına ikisini de yaptım.

Latest supported Visual C++ Redistributable downloads

This article lists the download links for the latest versions of Visual C++ Redistributable packages.
docs.microsoft.com
Şu yani.
1.Üsteki siteye girip indirin. Yeniden başlatma sorusunda bekleyin.
2.Epic'den çıkış yapın. Klasör bende "yüklü oyunlar" diye geçiyordu. Adı değiştirdim. Ü harfini kaldırdım. Epic oyunu görmedi. Hemen D diskine diger isimli bir klasör açtım. Epic'e girdim. Oyunu "diger" ismindeki klasörü seçip indirmeye başladım. Birkaç saniye insin yeterli. İndirmeyi iptal edip tekrar Epic'ten çıkış yapın.
3.Kurulu yerdeki Dying Light 2: Stay Human klasörünü kopyalayıp digere ya da sizin Türkçe harf içermeyen klasöre atın. Biraz sürebiliyor. İşlem bittikten sonra PC'yi 1'deki işlemi takip edip yeniden başlatın.
Ardından Epic'i açıp indirmeye devam edin. Doğrulamaya geçecek. Doğrulama bittikten sonra bende 796 MB'lık eksik buldu onu da indirdi.
Sonra denedim ve ta ta.

Oyun bekliyor ve ben bunu yazdıktan sonra oynamak istedim. Yeter ki millet görsün.
Boşuna beklemişiz.
@Wadiwn ve @KENAN2045 teşekkürler.

Not: Techland'da üyelik açıp hussar kılıcını alın.
Not2: Oyunun diskte kapladığı yer hala 81 GB. Süper?
Epic games başlama sorununun çözümünü bekleyen dl2 oyuncuları. :D

Dosya Ekleri

• Screenshot 2022-02-11 01.45.21.png
    Screenshot 2022-02-11 01.45.21.png
    3,5 MB · Görüntüleme: 68
Son düzenleme:
Oyunun başlamama sorunu çözüldü. V.1.0.4. için.
Sorunun kaynağı ortaya çıktı arkadaşlar. Oyunu kurmaya çalıştığınız klasördeki Türkçe karakterler ve 2022 güncellemesi alan Microsoft Visual C++. Emin olmak adına ikisini de yaptım.

Latest supported Visual C++ Redistributable downloads

This Artics'le lists the download links for the latest versions of Visual C++ redistributable packages.
docs.microsoft.com
Şu yani.
1.üsteki siteye girip indirin. Yeniden başlatma sorusunda bekleyin.
2.Epic'den çıkış yapın. Klasör bende "yüklü oyunlar" diye geçiyordu. Adı değiştirdim. Ü harfini kaldırdım. Epic oyunu görmedi. Hemen D diskine diger isimli bir klasör açtım. Epic'e girdim. Oyunu "diger" ismindeki klasörü seçip indirmeye başladım. Birkaç saniye insin yeterli. İndirmeyi iptal edip tekrar Epic'ten çıkış yapın.
3.kurulu yerdeki Dying Light 2: Stay human klasörünü kopyalayıp digere ya da sizin Türkçe harf içermeyen klasöre atın. Biraz sürebiliyor. İşlem bittikten sonra PC'yi 1'deki işlemi takip edip yeniden başlatın.
Ardından Epic'i açıp indirmeye devam edin. Doğrulamaya geçecek. Doğrulama bittikten sonra bende 796 MB'lık eksik buldu onu da indirdi.
Sonra denedim ve ta ta.

Oyun bekliyor ve ben bunu yazdıktan sonra oynamak istedim. Yeter ki millet görsün.
Boşuna beklemişiz.
@Wadiwn ve @KENAN2045 teşekkürler.

Not: Techland'da üyelik açıp hussar kılıcını alın.
Not2: Oyunun diskte kapladığı yer hala 81 GB. Süper?
Epic Games başlama sorununun çözümünü bekleyen DL2 oyuncuları. :D

İşlemciniz nedir dediğiniz işlemler Steam'de çalışır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı