EA App Epic'ten alınan EA FC 24, EA kütüphanesinde yok

halilksnx

Centipat
Daha fazla  
Bugün Epic Games'ten indirimde EA FC 24 aldım fakat EA hesabıma bağladığımda kütüphanemde gözükmüyor. Her şeyi denedim, EA App'ten çık gir yaptım her şeyi yaptım fakat düzelmedi. Epic kütüphanesinde var, yükle diyorum EA'e yönlendiriyor fakat kütüphanede yok.

Bugün Epic Games'ten indirimde EA FC 24 aldım fakat EA hesabıma bağladığımda kütüphanemde gözükmüyor. Her şeyi denedim, EA App'ten çık gir yaptım her şeyi yaptım fakat düzelmedi. Epic kütüphanesinde var, yükle diyorum EA'e yönlendiriyor fakat kütüphanede yok.

İndirmeye başlamıyor mu önemli olan o eğer Epic indirmeye devam ediyorsa indikten sonra test etseydin keşke.

EA canlı müşteri hizmetlerine söyle onlar yardımcı oluyor geçen ben e-postamı değiştirtmiştim.

EA canlı müşteri hizmetlerine söyle onlar yardımcı oluyor geçen ben e-postamı değiştirtmiştim.
yazdım fakat hala cevap gelmedi

İndirmeye başlamıyor mu önemli olan o eğer Epic indirmeye devam ediyorsa indikten sonra test etseydin keşke.
yok kankam başlamıyor yükleye tıklıyorum ea app'e yönlendiriyor ordada gözükmüyor kütüphanede yok

yazdım fakat hala cevap gelmedi

yok kankam başlamıyor yükleye tıklıyorum ea app'e yönlendiriyor ordada gözükmüyor kütüphanede yok
Arada oluyor bu, Görev yöneticisinden tüm ea appleri sonlandır epic laauncheride kapat. Tekrardan aç. Ayrıca Hesap bağlayın EA app açın, profilinize tıklayıp settings diyin, My Profile altında Manage yazıyor ona basıp yönlendirdiği yerde en alttaki Connectionsa tıklayın ve Epic Gamesi Link edin.

kendi sitesinden answer.ea.com

Arada oluyor bu, Görev yöneticisinden tüm ea appleri sonlandır epic laauncheride kapat. Tekrardan aç. Ayrıca Hesap bağlayın EA app açın, profilinize tıklayıp settings diyin, My Profile altında Manage yazıyor ona basıp yönlendirdiği yerde en alttaki Connectionsa tıklayın ve Epic Gamesi Link edin.
epic hesabı bağlı gözüküyor pcyi yeniden başlattım baştan denedim fakat hala gözükmüyor

kendi sitesinden answer.ea.com

epic hesabı bağlı gözüküyor pcyi yeniden başlattım baştan denedim fakat hala gözükmüyor
Dediğimi yapın görev yöneticisinden Epic Launcher sonlandırın aynı şekilde EA appleride. Tekrar açın. EA Appten hesabınızlada çıkış yapıp tekrar girin. Bu olay tamamen EA appinden kaynaklanıyor bir süre deneyin gelecektir.

dediğinizi denedim fakat olmadı + olarak şöyle bişey eklemek istiyorum ben bu epici bu ea'ye bağlamadan önce farklı bi ea'e bağladım ordada aynı sorun vardı sonra epic ile eayi ayırdım, epici başka bir ea'e bağladım düzelir diye fakat bu ea'de önceden steamin verdiği deneme sürümü olan ea fc 24 vardı, sonra epicle eayi bağladım fakat hiçbirşey değişmedi ea fc 24 steam olarak zaten kütüphanede vardı ama giriş yapılmıyor, epicin ea fc 24ü yok

bu şekilde gözüküyor

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    348,5 KB · Görüntüleme: 64

Geri
Yukarı