Epifiz Plak kapanmış mı?

1.60 olmak insanı bitirir kanka bende 1.73 üm kısa hissediyorum Allaha şükür 1.60 değilim.
dostum abartma sende be

17 yaşımdayım, röntgen çektirdim boyum bayağı kısa. 1.60 boyum, daha uzar mı?
Dostum değiştirebileceğin şeylere odaklanmanı tavsiye ederim kuzenime kapanmaya yakın dedikleri halde 17 yaşından sonra 4 5 cm uzadı yemene içmene uyumana dikkat et postürünü düzelt bara asıl omurganı dikleştir. Bide ayağa ağırlık bağlayıp koşma olayı mikro kırık oluşturup uzatabiliyomuş ben de pek bilmiyorum araştırmanı öneririm.

dostum abartma sende be

Dostum değiştirebileceğin şeylere odaklanmanı tavsiye ederim kuzenime kapanmaya yakın dedikleri halde 17 yaşından sonra 4 5 cm uzadı yemene içmene uyumana dikkat et postürünü düzelt bara asıl omurganı dikleştir. Bide ayağa ağırlık bağlayıp koşma olayı mikro kırık oluşturup uzatabiliyomuş ben de pek bilmiyorum araştırmanı öneririm.
Ne abartmayacam doğru?

Bilmiyorum çok yoruldum ama yine de deneyeceğim her gün egzersiz falan yapacağım barfikste falan asılırım gelişme olursa yazarım.

Cidden bittim tükendim 🙁
En kötü 250k verip ameliyat olursun reis çevrendeki insanlar senin boyunu takıyosa zaten onlar problemli :D

@Frozensudios bu arada 190san biraz da flört etmeyi biliyorsan katkısını görürsün tabi aşırı zayıf falan değilsen ben de eskiden ise yaramıyor diyodum ama cidden ise yarıyor özellikle genç yaşlarda.

Benim büyüme kıkırdaklari kapanmışmi ama 1 yılda 1-2 cm uzadim ve annem 1.60 babam ise 175 yaş 17 tek kısa kalan benim boy 166

Dosya Ekleri

• teletip_1707595927383.png
    teletip_1707595927383.png
    308,8 KB · Görüntüleme: 11

Geri
Yukarı