Epilasyon ortalama ne kadar tutar?

Sadece kollarımı epilasyon yaptırmak istiyorum. Ortalama ne kadar tutar?
Erkek adam dediğin kıllı olur, o kollar kıllı olacak, siyah gömlek üstüne zincir takıcan bide tesbih sallarken o kol kılların sallancak hatunlar taş fırın erkeği görücek one öyle karı gibi

Burası sosyal medya mı? İnsanların fikir ve görüşlerinden size ne? Herkes sizin gibi mi düşünmek zorunda? Sizin düşüncenize göre herkes çocuk burada, herkesin zekası geri bir tek siz akıllı ve üstün zekalısınız. Tek amacınız muhtemelen burada insanların fikirlerini ve tutumlarını eleştirmek olsa gerek. Zira burada mesaj yazmaktan başka bir şey yapabildiğinizi sanmıyorum. Benden istediğiniz kadar büyük olun ancak insanlara saygı duymuyorsanız size de saygı duyulmasını beklemeyin. İsteyen istediğini vücuduna yaptırabilir bu konu da sizi alakadar etmez. Düşünüyorum da siz çocuğunuza da bu şekilde karışırsanız muhtemelen kafayı yer. Size bir genç tavsiyesidir çocuğunuzun da her şeyine böyle karışmayın.
Burası "Sosyal medya" versiyon 3, 4 meta bildiğin üzere.

Mesele zaten bilgi, araştırma, tecrübe gibi fikir olgularının geldiği durumu incelemek benim için, insan kendi için bir şey yapabilir - başkası birisi için bir şey yapamaz.

"Zira burada mesaj yazmaktan başka bir şey yapabildiğinizi sanmıyorum." cümlesini kurabilecek kadar hakkımda fikrin olmasına bayıldım, boşluğun bu kadar büyük olduğunu ben bile bu kadar kolay anlatamazdım. Senin ne yaptığınla ilgili bir sorum olmadığına göre bu agresif değil sana göre?

Saygı duymak için kriterlerin yaş ise oldukça eski bir mantıkta olabilir misin?

Ben yapmamalısın dedim mi kimseye? Hayır. Hatta "ben anlamıyorum" diyerek başkalarının fikirleri için kendimde yer açıyorum.

3-50 yaş arası insanlarla yeterince vakit (çevre, arkadaşların çocukları, verdiğim eğitimler, iş) geçiriyorum genç, ancak kar tanelerinin erimesine takılmıyorum. Güzel "triggered" olmamış mısın şimdi sen?

Çocuğumu ne kadar özgür yetiştirdiğim hakkındaki fikirlerinin olmaması da güzel. Mesela buraya "zira" ile başlayan bir cümleyi kendi bilinçaltın koymaya başlamış olabilir. :)

Kısacası bu kadar fikirsizlik, okuduğunu anlama ve bilgisizlikle bana saygı duymuyor olmanı artık ilgiyle izlemiyorum.

Cumartesi sabahı kahvesiyle burada güzel bir simulasyon izledim, katılımcılara teşekkür ederim.

Burası "Sosyal medya" versiyon 3, 4 meta bildiğin üzere.

Mesele zaten bilgi, araştırma, tecrübe gibi fikir olgularının geldiği durumu incelemek benim için, insan kendi için bir şey yapabilir - başkası birisi için bir şey yapamaz.

"Zira burada mesaj yazmaktan başka bir şey yapabildiğinizi sanmıyorum." cümlesini kurabilecek kadar hakkımda fikrin olmasına bayıldım, boşluğun bu kadar büyük olduğunu ben bile bu kadar kolay anlatamazdım. Senin ne yaptığınla ilgili bir sorum olmadığına göre bu agresif değil sana göre?

Saygı duymak için kriterlerin yaş ise oldukça eski bir mantıkta olabilir misin?

Ben yapmamalısın dedim mi kimseye? Hayır. Hatta "ben anlamıyorum" diyerek başkalarının fikirleri için kendimde yer açıyorum.

3-50 yaş arası insanlarla yeterince vakit (çevre, arkadaşların çocukları, verdiğim eğitimler, iş) geçiriyorum genç, ancak kar tanelerinin erimesine takılmıyorum. Güzel "triggered" olmamış mısın şimdi sen?

Çocuğumu ne kadar özgür yetiştirdiğim hakkındaki fikirlerinin olmaması da güzel. Mesela buraya "zira" ile başlayan bir cümleyi kendi bilinçaltın koymaya başlamış olabilir. :)

Kısacası bu kadar fikirsizlik, okuduğunu anlama ve bilgisizlikle bana saygı duymuyor olmanı artık ilgiyle izlemiyorum.

Cumartesi sabahı kahvesiyle burada güzel bir simulasyon izledim, katılımcılara teşekkür ederim.
Kime ne diye laf anlatıyorsak tamam hocam siz her zaman her yerde her şekilde haklısınız. Aman hatalı olmayın sonra sıkıntı çekersiniz.

Gayet almak isteyebilir insan. Allah askina kim bu havada kıllı kıllı dolaşmak ister hem terletiyor hem güzel de gözükmüyor. Kaç tane kız arkadaşım varsa hepsi aynı fikirde abi kılsız adam kesinlikle hem daha bakımlı hem daha çekici gözüküyor.

Epilasyon işinin TR üzerinde top noktası Doğa Life arkadaşlar. Her bölge ve kıl tarzı için farklı makinelere sahipler. Tabi fiyat da ona göre tuzlu biraz.

Ama unutmamanız gereken bir şey var oda bu işin tamamen şans meselesi olduğu. Kıl kökünüz, hormonlarınız, cilt türünüz gibi faktörler baya etkili oluyor. 3-5 Seansta tamamen kurtulmak mümkünken 20 seans da gitseniz fayda etmeyebilir de.

Veya daha da kötüsü cildiniz ters tepki verebilir, yanıklar çıkabilir vs.
Harika açıklama olmuş, böyle bir işlem için deneme seansları veya cilt tipini belirlemek için cildiyeye gitmek doğru olur o zaman.

Geri
Yukarı