Afrika örgüsü yaptırmak ne kadar tutar?

bymyself

Centipat
Daha fazla  
Sizce bu saç modeline kaç TL derler?

Dosya Ekleri

• 82f99ed7a7de1e384c6d6b0ec88f32c8.jpg
    82f99ed7a7de1e384c6d6b0ec88f32c8.jpg
    66,3 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleyen: Moderatör:
Olurda burayı Afrika örgüsü yaptırmayı düşünen bir arkadaş okur diye yazıyorum bu satırları yaptırmayın. Kesinlikle kesinlikle yaptırmayın bende ağrısı nasıl geçer diye girdim tecrübelerimi paylaşıyım yaptırmayın inanılmaz da ya nıl maz bir acısı var yaptırmayın. Diyelim yaptırdınız sizi 5 aşamalı bir ağrı bekliyor. İlki yaptırırken gerçekten çok acıyor. İkincisi yaptırdıktan hemen sonra çok acıyor ama siz o anın hevesiyle fark etmiyorsunuz. Üçüncüsü ve kesinlikle en ama en kötüsü ilk gece uyuma saatleri kafayı yastıkta nereye koyarsanız koyun inleye inleye yatacaksınız hattağa acaba oturarak mu uyusam diye düşüneceksiniz ama merak etmeyin başınızı bir yere koymasanız da inanılmaz bir acı sizi bekliyor olacak dördüncüsü ilk duş ıslanan saçlar ağırlaşacak ve acı olacak. 3 ay güzel şekil durucam diye bu acılar çekilmez arkadaşlar gerçekten basit geliyor olabilir ama gerçekten dayanılmaz bir acı sonra acılar bitecek oh diyeceksiniz kaşıntılar başlayacak şu an 4. gündeyim ağrılarım hafifledi kaşıntılarım başladı ve gerçekten saçımı kökten kesmemek için zor duruyorum.

8.gündeyim ve ağrı büyük ölçüde azaldı tam gitmiş değil hala geceleri yastığa kafanızı koyduğunuzda acı içinde şekilden şekile giriyorsunuz sivilcelenme başladı ve inanılmaz bir kaşıntı başladı kaşıntıyı çözmek için bir yol bulursam mutlaka yazacağım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı