Epilepsi olmamdan şüpheleniyorum

bilinmez99

Femtopat
Bugün çok tuhaf bir şey yaşadım. Sanki beynim hiçbir şeyi anlamamaya başladı bilincim sanki gidiyor gibiydi. Epilepsi olduğunu düşünüyorum. 2 gün sonra hastaneye gideceğim ama gideceğim durum bununla ilgili değil. Nörölojide çok sonrasına randevu veriyorlar. Gideceğim hastaneden acilden girsem bana bakarlar mı ya da olur mu?

Bugün çok tuhaf bir şey yaşadım. Sanki beynim hiçbir şeyi anlamamaya başladı bilincim sanki gidiyor gibiydi. Epilepsi olduğunu düşünüyorum. 2 gün sonra hastaneye gideceğim ama gideceğim durum bununla ilgili değil. Nörölojide çok sonrasına randevu veriyorlar. Gideceğim hastaneden acilden girsem bana bakarlar mı ya da olur mu?

Aniden değişen ışıklara bakın eğer çok rahatsız oluyorsanız veya bayılırsanız epilepsisiniz. Kesin ve kolay teşhis.(kardeşim epilepsiyi atlattı sorun varsa sorabilirsin)

Hic yaninda epilepsi nobeti geciren birisi gordun mu bilmiyorum ama genelde krize girmis gibi oluyorlar ve kendilerini kontrol edemiyorlar. Titreme vs. de oluyor ve kendini kontrol edip ayakta vs. duramiyorsunuz. Benim gordugum boyleydi. Belki asamalari ve evreleri vardir siddetine gore belirtisi farklilik gosteriyor olabilir.

@trapcx şimdi nörolojiden randevu almak istiyorum ama 15 gün sonrasına anca randevu var 2 gün sonra farklı bir hastalık için hastane ye gideceğim oradan acile gidip baktırsam olur mu?

@trapcx şimdi nörolojiden randevu almak istiyorum ama 15 gün sonrasına anca randevu var 2 gün sonra farklı bir hastalık için hastane ye gideceğim oradan acile gidip baktırsam olur mu?

Acilde sonucu söylemezler bence hatta test bilr yapmazlar ağrı kesici verir giderler imkanın varsa özel hastaneye gitmeni öneririm.

Geri
Yukarı