Epilepsi miyim?

Merhabalar. Direkt konuya geçeceğim görselde tiklediğim belirtiler bende bulunuyor fakat bu tiklediğim belirtiler her zaman olmuyor. Arada sırada oluyor. Sizce epilepsi hastası mıyım? Nasıl iyileşirim?
Korku, anksiyete falan dışında o belirtilerin yüzde 80'i herkeste var zaten.

Kesin bir şey diyemem ama seçtikleriniz genel olarak uykusuzluk belirtileri de olabiliyor. Sondaki ise bazı durumlarda etkili olabiliyor. Bundan dolayı bu şekilde kesin bir tanı konulamaz.

Kesin bir şey diyemem ama seçtikleriniz genel olarak uykusuzluk belirtileri de olabiliyor. Sondaki ise bazı durumlarda etkili olabiliyor. Bundan dolayı bu şekilde kesin bir tanı konulamaz.

Hocam hafta içi sabah 7:20 civarları okul için uyanıyorum akşam 23:00 civarları uyuyorum.
Kısacası uyku düzenim bozuk.

Hocam hafta içi sabah 7:20 civarları okul için uyanıyorum akşam 23:00 civarları uyuyorum.
Kısacası uyku düzenim bozuk.
Dediğim gibi bu kesin bir teşhis değil, bundan dolayı net bir şey söyleyemeyiz. Yaklaşık 8 saat uyuyorsan normal sayılıyor fakat sen kendini halen uykulu hissediyorsan uykusuzluktan kaynaklı bir sorun yaşıyor olabilirsin. Böyle olduğunu varsayarsak biraz daha erken yatmanı tavsiye ederim. Eğer devam ederse sorunun farklı bir şey olabilir.

Geri
Yukarı