Epincafe güvenilir mi?

Bu tarz siteleri ayakta tutan ne acaba merak ediyorum. Kodları nasıl elde ediyorlar, neye güvenerek az bile olsa daha ucuza satıyorlar anlamış değilim.

Sanırım güvenilir bir site. Çünkü yorumlarda memnunlar ama sitenin arayüzü biraz beni güvenlir olmadığını hissettirdi. Genellikle öyle siteler kazıkçıdır. Bence riske atma tanınan güvenli sitelerden almanı öneririm.

Bu tarz siteleri ayakta tutan ne acaba merak ediyorum. Kodları nasıl elde ediyorlar, neye güvenerek az bile olsa daha ucuza satıyorlar anlamış değilim.

Elinde fazla olarak kod bulunan bir kişiden satın alıyor olabilirler adam elindeki kodu nakite çevirmiş oluyor hem de site para kazanmış oluyor diye düşünüyorum.
Evet. Normalde böyle sitelerden almam ancak kartımda 51TL var. Diğer siteler 54TL'den satıyorlar. Dışarı çıkma gibi bir durumum şu an yok.

Hocam hemen acele etmeyin biraz bekleyin Steam'in kendisinden güvenilir olarak alın bence.

Elinde fazla olarak kod bulunan bir kişiden satın alıyor olabilirler adam elindeki kodu nakite çevirmiş oluyor hem de site para kazanmış oluyor diye düşünüyorum.

Hocam hemen acele etmeyin biraz bekleyin Steam'in kendisinden güvenilir olarak alın bence.

Peki öyle yapmaya karar verdim. Teşekkür ederim yardımlarınız için.

İndirim zamanlarında Key'leri ucuza alıp orijinal fiyatına dönünce indirimli satmış oluyorlar gibi geldi.
Örnek olarak.
GTA 5'i indirimde iken 85 TL'ye almış olsalar şu an 169 TL olan oyunu 143 TL'ye satmaları normal olur.

Geri
Yukarı