Epin'den Steam Ortaklığı

Flaming0

Hectopat
Katılım
10 Mayıs 2013
Mesajlar
372
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
169
Yer
İstanbul
Epin'den Steam OrtaklığıOnline ödeme çözümleri ile ülkemizde faliyet gösteren Epin, yaptığı açıklama ile Steam ortaklığını duyurdu. İki firma arasında yapılan anlaşma ile EPIN ve Steam, Türkiye pazarı için Wallet Key satışı konusunda anlaşmaya vardı.

Bu anlaşma ile birlikte Epin kullanıcıları kredi kartı, havale, PaybyMe kart, fastPay veya mobil ödeme gibi çok çeşitli yöntemleri kullanarak Steam kodlarını güvenle satın alabilecek. Konu ile ilgili yapılan diğer açıklamalar ise şu şekilde;

EPIN’in COO’su Taygun Alban, Steam ile yapılan işbirliğinin her iki taraf için de önemli bir adım olduğunu söylüyor ve bu heyecan verici ortaklığın Türkiye’deki oyuncu topluluğu açısından önemini vurguluyor. Taygun Alban, “Türkiye pazarında Valve ile direkt olarak anlaşarak büyük bir iş başardığımızı düşünüyorum. Önümüzdeki yıl daha büyük bir iş ortaklığının haberini verebiliriz” diyor. EPIN, Valve’ın Steam Wallet Key satışı için Türkiye’den anlaştığı tek şirket olma özelliği taşıyor.

2010 yılında kurulan EPIN, Türkiye’nin oyun, dijital eğlence ve internet sektöründe önemli girişimlerinden biri. Şirketin kısa sürede gerçekleştirdiği çıkış oldukça dikkat çekti. Dijital alışverişe getirdiği hızlı ve güvenli ödeme çözümleriyle alanında pazar lideri konumunda bulunan EPIN şu anda online oyun piyasasındaki alışveriş ve işlemlerin ortalama %40 - %45’inde kullanılıyor.

EPIN’in 2004’den bu yana oyun ve internet sektöründe faaliyet gösteren ekibi, ödeme çözümlerinin yanısıra, farklı departmanlarda da dikkat çekici çalışmalar yürütüyor. Şirketin faaliyet alanları arasında oyun yerelleştirme, topluluk yönetimi ve tanıtım/reklam/pazarlama çözümleri de var. EPIN’le çalışmayı tercih eden önemli firmalar arasında Steam’in yanısıra, Elements platformuna EPIN ödeme çözümlerini entegre eden Live Gamer ve Nival, Wargaming, Riot, Nfinity, Dao Games, Gravity gibi lider isimler yer alıyor.

EPIN ve Steam’in Türkiye pazarı için iş ortaklığı bu kadarla bitmeyecek. Her iki şirket Wallet Key satışındaki işbirliğini başka şekillerde de sürdürmek niyetinde.

Steam platformunda geçerli kodunuzu TL olarak satın almak için: https://www.epin.com.tr/oyunlar/Steam/Steam/

Kaynak
 
Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarı