Epiphone les paul alınır mı?

Ivylean

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: Zotac Geforce RTX 3090 Oc Edition
İşlemci: Amd Ryzen 7 7700X
Anakart: Gigabyte B650m DS3H
Ram: Corsair Vangeance 32 GB 6000 Mhz
SSD: Kingston FURY Renegade 1 TB
Arkadaşlar merhaba. Gitar konusunda hiçbir tecrübem ve bilgi birikimim yok, bu satın aldığım ilk gitar olacak ve bununla öğreneceğim her şeyi. Birkaç konuya göz attım, genelde ne tür çalmak istediği sorulmuş arkadaşların. En sık dinlediğim tür Power metal, ben de buna istinaden bu tür parçaları, soloları çalabileceğim bir gitar istiyorum ancak bir yandan da klasik rock rifflerini de çalmak istiyorum.

Amazon'da şöyle bir set buldum, fiyatı uygun mudur kaliteli midir? @711959 hocam siz de görüş belirtebilirseniz sevinirim.

Epiphone gibson markasının alt markası yani kalitesi yerinde bir markadır. Daha önce denediğim hiçbir epiphone les paul beni üzmedi hepsi iyi gitarlardı ancak set adı altında satılan paketlerin amfilerinin iyi olduğunu hiç görmedim gitar iyi bir gitar ancak amfi biraz üzebilir. Onun yerine :

Bu gitar ve 5-6 bin lira bandında bir amfi sıfır olarak.

Bu gitar ve boss katana 50 ya da ses kartı referans monitör ikilisi sıfır olarak alınabilir.

İstersen ikinci el ya da thomman sitesinden alışveriş gibi daha değişik seçenekler de var.

Epiphone Gibson markasının alt markası yani kalitesi yerinde bir markadır. Daha önce denediğim hiçbir Epiphone les paul beni üzmedi hepsi iyi gitarlardı ancak set adı altında satılan paketlerin amfilerinin iyi olduğunu hiç görmedim gitar iyi bir gitar ancak amfi biraz üzebilir. Onun yerine:

Bu gitar ve 5-6 bin lira bandında bir amfi sıfır olarak.

Bu gitar ve boss katana 50 ya da ses kartı referans monitör ikilisi sıfır olarak alınabilir.

İstersen ikinci el ya da thomman sitesinden alışveriş gibi daha değişik seçenekler de var.

Amazon'daki o seti tercih etmemin sebebi vade farksız 3 ve 6 Ay'lık taksit seçenekleri olması aslında. Amazon üzerinden öneri yapma şansınız nedir?

Amazon'daki o seti tercih etmemin sebebi vade farksız 3 ve 6 Ay'lık taksit seçenekleri olması aslında. Amazon üzerinden öneri yapma şansınız nedir?
Amazon satıcılarına güvenmiyorum o yüzden amazon ile ilgilenmiyorum. Yurt dışından alışveriş yapmak isterseniz thomman sitesi var ancak taksit hakkında bir şeyler söyleyemeyeceğim.

Arkadaşlar merhaba. Gitar konusunda hiçbir tecrübem ve bilgi birikimim yok, bu satın aldığım ilk gitar olacak ve bununla öğreneceğim her şeyi. Birkaç konuya göz attım, genelde ne tür çalmak istediği sorulmuş arkadaşların. En sık dinlediğim tür Power metal, ben de buna istinaden bu tür parçaları, soloları çalabileceğim bir gitar istiyorum ancak bir yandan da klasik rock rifflerini de çalmak istiyorum.

Amazon'da şöyle bir set buldum, fiyatı uygun mudur kaliteli midir? @711959 hocam siz de görüş belirtebilirseniz sevinirim.

İyi bir set. Alınabilir.

Amfi yeterli ve sizin işinizi uzun vade görür. Başlangıç için fazlasına ihtiyacınız yok.
Ses kartı ya da dijital modellemeli amfilere gitmenizin yeri / zamanı değil bu aşama.

Amazon satıcılarına güvenmiyorum o yüzden amazon ile ilgilenmiyorum. Yurt dışından alışveriş yapmak isterseniz thomman sitesi var ancak taksit hakkında bir şeyler söyleyemeyeceğim.
Bu güne kadar 500.000 TL civarında alış / verişim oldu Amazon vasıtası ile. %90 ı müzik ekipmanı. Defalarca değişim yaptım, ürün aldım/ beğenmedim / geri gönderdim vb...
Şunu size çok net söyleyebilirim; Türkiye' de daha güvenilir ve müşteri hizmetini önemseyen başka bir alış / veriş sitesi yok.

Amazonda ürün satan firmalar ise amazon gibi bir satış platformunu kaybetmemek için her türlü müşteri memnuniyeti sunmaya gayret ederler.

link verdiğiniz Slash signature i ise amazon kendi satıyor ve gönderiyor. Gözünüzü dahi kırpmayın.

Geri
Yukarı