Epomaker Adres nasıl verilmeli?

@Emr_1945 Hocam Epomaker'den sipariş vermiştim bildiğiniz gibi;

1686597178725.png

Böyle bir mesaj geldi.

1686597398995.png

Bende bu formatta adresi yazdım ama doğrusu nasıldır? Bir cevapta gelmedi. Normalde kısa sürede dönüyorlardı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye'de bir siteden alışverir yaparken nasıl yazıyorsan öyle yaz. Türkçe karakter kullanma. Ç yerine C yaz mesela, Ü yerine U yaz vs. Defalarca alışveriş yaptım yurtdışından bu şekilde.

XXX M. YYY S. No:123 Daire:123 ilçe/il posta kodu Turkey

Name: Ali Pınar
Address: Ali Kuscu Mahallesi, Nazım Bey Sokak, 2-B/17
City: Ankara
State: Keciören
Post Code: 06123
Country: Turkiye
Tel: 05553334422

Şeklinde yazmalısın. Tekrar Türkçelerini yazma.

Ne kadar vergi çıktı artmış mıdır vergi fiyatları.
Hocam vergiyi mergiyi boşverin şuan muhtemelen benim aldığım fiyattanda ucuza alır gibisiniz veya bi tık daha fazla ödeyebilirsiniz ama eğer alacaksanız hemen alın

1707051656578.png

54 dolara düşmüş 1620 lira yapıyor vergiyle max 2000 olur bende öyle bişeye almıştım kararlıysanız seçtiğim pro yellow ile alın bence en iyisi o herkes öyle diyor. Ben clear black case çok sevdim ışığı daha güzel gösteriyor ve üstündeki kir de çok belli olmuyor beyaz tuşlarla birlikte güzel bir uyum yakalamış durumda. İsterseniz yeni konu açın ordan yardım edeyim ama ben adresle baya uğraştım. Yurtdışından alışveriş yaptıysanız önceden sizin için kolay olur.
+ olarak function tuşlarına falan alışıyorsunuz yani zor olur diye düşünmeyin ve wireless özelliği de çok gecikmeli değil gerçekten güzel özellikle space sesi sizi bağımlı ediyor :D
ve yine + olarak switchler hot-swap yani direk bişey sökmeden gelen switch çıkarma aparatıyla sökebiliyorsunuz benim L tuşu biraz tutukluk yapıyor gibiydi ama yanında 4-5 tane yedek switch geliyor onlardan biriyle değiştirdim ve sorun çözüldü. Muhtemelen temizlemediğim için arasına bişey falan kaçtı bilmiyorum ama gerçekten sağlam klavye.

Son düzenleme:
Hocam merhaba, bende epomakerdan alışveriş yapmayı düşünüyorum. Acaba ne kadar vergi ödediğini sorabilir miyim?

Ne kadar vergi çıktı artmış mıdır vergi fiyatları.

Bende epomakerdan klavye siparişi vermiştim bugün teslim aldım ve yaşadığım sürprizi sizlerle paylaştım gözatmanızda fayda olduğunu düşünüyorum.

Hocam vergiyi mergiyi boş verin şu an muhtemelen benim aldığım fiyattan da ucuza alır gibisiniz veya bir tık daha fazla ödeyebilirsiniz ama eğer alacaksanız hemen alın.

Eki Görüntüle 2107056
54 dolara düşmüş 1620 lira yapıyor vergiyle Max 2000 olur bende öyle bir şeye almıştım kararlıysanız seçtiğim Pro yellow ile alın bence en iyisi o herkes öyle diyor. Ben clear Black case çok sevdim ışığı daha güzel gösteriyor ve üstündeki kir de çok belli olmuyor beyaz tuşlarla birlikte güzel bir uyum yakalamış durumda. İsterseniz yeni konu açın oradan yardım edeyim ama ben adresle bayağı uğraştım. Yurt dışından alışveriş yaptıysanız önceden sizin için kolay olur.
Artı olarak function tuşlarına falan alışıyorsunuz yani zor olur diye düşünmeyin ve Wireless özelliği de çok gecikmeli değil gerçekten güzel özellikle space sesi sizi bağımlı ediyor :D
Ve yine artı olarak Switch'ler hot-swap yani direk bir şey sökmeden gelen Switch çıkarma aparatıyla sökebiliyorsunuz benim l tuşu biraz tutukluk yapıyor gibiydi ama yanında 4-5 tane yedek Switch geliyor onlardan biriyle değiştirdim ve sorun çözüldü. Muhtemelen temizlemediğim için arasına bir şey falan kaçtı bilmiyorum ama gerçekten sağlam klavye.

Yanıtlar için teşekkür ederim Ajazz AK820 Pro gift Switch düşünüyorum bayağı hoşuma gitti.

İndirim koduyla 49 dolara düşüyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot 2024-02-05 190750.png
    Screenshot 2024-02-05 190750.png
    281,6 KB · Görüntüleme: 38
Yanıtlar için teşekkür ederim Ajazz AK820 Pro gift Switch düşünüyorum bayağı hoşuma gitti.

İndirim koduyla 49 dolara düşüyor.
Hocam bunların switchleri çok güzel ve kalite olmayabilir. 2-3 üstteki arkadaş ajazz almış ve kargo gramajını fazla girmişler hani her ajazz ürününde olur mu bilmiyorum ama 3 katı falan vergi gelmiş normal halinden, bahsettiğim arkadaşa. Yinede siz bilirsiniz yanında 15 tane switch olan

1707150155754.png

Gateron switch setini de alabilirsiniz indirim kodunu kullanıp aynı fiyata 15 switchte alabilirsiniz.
Önerim yellow switch olacaktır ama yellow şuan 15 dolar bu arada 2 çeşit var birisi optical birisi mechanical yani alacağım diyorsanız karıştırymayın ikisini. 15 çok diyorsanız red switchte var ama şuan pre-order'da yani size kalmış hocam ne düşünüyorsunuz yazar mısınız? Ona göre belki başka bişey de önerebilirim.
(Bahsettiğin ajazz modeli hot-swappable mı bilmiyorum istersen onu araştır.

Geri
Yukarı