Epomaker Adres nasıl verilmeli?

Hocam bunların Switch'leri çok güzel ve kalite olmayabilir. 2-3 üstteki arkadaş Ajazz almış ve kargo gramajını fazla girmişler hani her Ajazz ürününde olur mu bilmiyorum ama 3 katı falan vergi gelmiş normal halinden, bahsettiğim arkadaşa. Yine de siz bilirsiniz yanında 15 tane Switch olan.

Eki Görüntüle 2108193
Gateron Switch setini de alabilirsiniz indirim kodunu kullanıp aynı fiyata 15 Switch'te alabilirsiniz.
Önerim yellow Switch olacaktır ama yellow şu an 15 dolar bu arada 2 çeşit var birisi optical birisi mechanical yani alacağım diyorsanız karıştırymayın ikisini. 15 çok diyorsanız red Switch'te var ama şu an pre-order'da yani size kalmış hocam ne düşünüyorsunuz yazar mısınız? Ona göre belki başka bir şey de önerebilirim.
(Bahsettiğin Ajazz modeli hot-swappable mı bilmiyorum istersen onu araştır.

Ürün hot swappable hocam, ürünü az önce sipariş verdim ardından epomaker a mail attım vergi konusu hakkında dönüş bekliyorum.

AK820PRO'nun kasası bayağı hoşuma gitti o yüzden bunu seçtim ileride Switch değişikliği yaparım ama bu sitede Switch satıldığını görmemiştim sağ olun​

Ürün hot swappable hocam, ürünü az önce sipariş verdim ardından epomaker a mail attım vergi konusu hakkında dönüş bekliyorum.

AK820PRO'nun kasası bayağı hoşuma gitti o yüzden bunu seçtim ileride Switch değişikliği yaparım ama bu sitede Switch satıldığını görmemiştim sağ olun​

Anladım hocam şuan indirimde diye söyledim ben, yanında yedek switchte vardır muhtemelen. Gmaillere en geç 2 günde dönerler merak etmeyin daha kısa sürüyor en geç 2 gün. Ürün ise 20 günde falan gelir muhtemelen.

Gümrük fiyatı bu kadar çıktı başka bir ödeme yapılacak mıdır acaba.

Dosya Ekleri

• Screenshot 2024-02-20 164401.png
    Screenshot 2024-02-20 164401.png
    128,8 KB · Görüntüleme: 23
Gümrük fiyatı bu kadar çıktı başka bir ödeme yapılacak mıdır acaba.
Hocam vergi detayını atarmısınız? Kaç kilogram girmişler? Başka ödeme yok kapıda ödersiniz.

Hocam vergi detayını atarmısınız? Kaç kilogram girmişler? Başka ödeme yok kapıda ödersiniz.
Keşke dinleyipte TH66 alsaydınız. 3/1'i kadar vergi ödeyeceksiniz maalesef.

Geri
Yukarı