Epomaker kaliteli bir klavye markası mı?

codfanıyım

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. An itibarıyla klavyeyi Amazon TR'den satın almıs bulunmaktayım. Flamingo Switch tercih ettim fakat merak ediyorum Epomaker kaliteli mi? Bir de yanlış fake ürün gonderilmesi gibi bir durum olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam. An itibarıyla klavyeyi Amazon TR'den satın almıs bulunmaktayım. Flamingo Switch tercih ettim fakat merak ediyorum epomaker kaliteli mi? Bir de yanlış fake ürün gonderilmesi gibi bir durum olur mu?

Satıcı amazonsa sahte ürün gönderilme imkanı yok gibi bir şey. Eğer satıcı Amazon değilse ve sahte ürün gönderirlersede iade edersiniz dert etmeyin onu. Ürün kalitesinde ise genellikle kaliteli ürünleri var markanın.

Satıcı amazonsa sahte ürün gönderilme imkanı yok gibi bir şey. Eğer satıcı Amazon değilse ve sahte ürün gönderirlersede iade edersiniz dert etmeyin onu. Ürün kalitesinde ise genellikle kaliteli ürünleri var markanın.
satıcının adı EPOMAKER TR türk degil fakat klavye değerlendirmelerini okudum 1 yıldız veren 1 kisi var full olumlu yorum benim gözlemimce ama genede insan tedirgin olmuyor degil sonucta trendyol n11 gibi yer degil amazon tr

Satıcının adı epomaker TR Türk degil fakat klavye değerlendirmelerini okudum 1 yıldız veren 1 kisi var Full olumlu yorum benim gözlemimce ama gene de insan tedirgin olmuyor degil sonucta Trendyol N11 gibi yer degil Amazon TR.

Hocam zaten Amazon güvencesi ile aldığınız için pek dert etmeye gerek yok.
Ürünün yorumları da iyi diyorsunuz. Zaten satıcıda güvenilir bir satıcı.

Yeni konular

Geri
Yukarı