Epomaker klavye nasıldır?

Bütçe
1500

xDrakeN

Centipat
Daha fazla  
EPOMAKER SKYLOONG GK75 Lite ürününü almayı düşünüyorum. Sahibinden üzerinde ilanlara baktığımda makrosunun yetersiz olduğunu iddia ederek satmak isteyen bir satıcı ile karşılaştım. Makro özelliğini mouse da kullanmak yerine klavyede kullanmayı tercih eden bir tüketiciyim. Bu klavyeyi de makro özelliği olduğu için almak istiyorum. Bahsettiğim satıcı bir nebze kafamı karıştırdı ve sizden bu konu hakkında bildiklerinizi yazmanızı istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Th66 ve TH80 pro modellerini kullanmaktayım. Aşırı keyifli bir klavye. Custom yapıya sahip. Clicky değilde, foam tarzı tok bir sese sahip.
Markadan genel anlamda memnunum.

Gateron black pro switchleri tavsiye ederim eğer bu varyasyonda var ise.

TH66 ve TH80 Pro modellerini kullanmaktayım. Aşırı keyifli bir klavye. Custom yapıya sahip. Clicky değil de, foam tarzı tok bir sese sahip.

Gateron Black Pro Switch'leri tavsiye ederim eğer bu varyasyonda var ise.

Makrosunu hakkında ki düşüncelerin neler? Eğer almaya karar verirsem Iceberg Optical Yellow almayı düşünüyorum daha tok ve Switch'in çok daha kaliteli olduğunu söylediler.

TH66 ve TH80 Pro modellerini kullanmaktayım. Aşırı keyifli bir klavye. Custom yapıya sahip. Clicky değil de, foam tarzı tok bir sese sahip.

Gateron Black Pro Switch'leri tavsiye ederim eğer bu varyasyonda var ise.

Dostum alalı ne kadar oldu? Birkaç müşteri bağlantıda sorun yaşıyorum. Kabloyla bile kullansam klavye gidiyor geliyor diyor basmama sorunları da var diyor, alınır mı sence?

Dostum alalı ne kadar oldu? Birkaç müşteri bağlantıda sorun yaşıyorum. Kabloyla bile kullansam klavye gidiyor geliyor diyor basmama sorunları da var diyor, alınır mı sence?

6 ay falan oldu bende TH66 ve TH80 Pro var, hiçbir sorunu yok.

Geri
Yukarı