Epomaker klavye yanwen ile ne zaman gelir?

Ajazz K870t sipariş ettim de pek beklediğime değecek bir klavye değil sanırım.
Hocam keşke th66 pro alsaydınız. ben şuan kullanıyorum ve çok memnunum. Kaç dolara aldınız? ve isterseniz epomakere support mailinden kilogramı az gösterebilirmisiniz tarzı bir şey yazarsanız vergi daha az gelecektir. (ingilizce) Kilogram bazında artabiliyor vergi.

Hocam keşke th66 pro alsaydınız. ben şuan kullanıyorum ve çok memnunum. Kaç dolara aldınız? ve isterseniz epomakere support mailinden kilogramı az gösterebilirmisiniz tarzı bir şey yazarsanız vergi daha az gelecektir. (ingilizce) Kilogram bazında artabiliyor vergi.
Hocam o fiyatlara pek çıkmak istemedim doğrusu. K870T'yi 29.7USD'ye aldım. Bu hafta teslim alırım muhtemelen çünkü geçtiğimiz hafta içi Türkiye'ye ulaştı ürün.

Hocam o fiyatlara pek çıkmak istemedim doğrusu. K870T'yi 29.7USD'ye aldım. Bu hafta teslim alırım muhtemelen çünkü geçtiğimiz hafta içi Türkiye'ye ulaştı ürün.
Günaydın hocam. Ürün elinize ulaştığın da vergi muhabbetini paylaşır mısınız ? Bende Epomakerdan ürün aldım dün kargoya verildi vs. Muhtelemen 2 haftaya da benimki gelir, öncesinde sizden bilgi almak güzel olur.

Hocam keşke TH66 Pro alsaydınız. Ben şu an kullanıyorum ve çok memnunum. Kaç dolara aldınız? Ve isterseniz epomakere Support mailinden kilogramı az gösterebilir misiniz tarzı bir şey yazarsanız vergi daha az gelecektir. (İngilizce) kilogram bazında artabiliyor vergi.

Sitesinde klavyenin ağırlığı 880gr iken PTT ekranında 1260gr olarak işleme alınmış.

Adsız.png

Günaydın hocam. Ürün elinize ulaştığın da vergi muhabbetini paylaşır mısınız? Bende epomakerdan ürün aldım dün kargoya verildi vs. muhtelemen 2 haftaya da benimki gelir, öncesinde sizden bilgi almak güzel olur.

Bugün ulaşma ihtimali var ulaştığı takdirde paylaşacağım.

Düzeltme:
Klavyenin ücreti kadar vergi ödeyeceğim. Teşekkürler Türkiye.

1707122979716.png

Sitesinde klavyenin ağırlığı 880gr iken PTT ekranında 1260gr olarak işleme alınmış.

Eki Görüntüle 2107822

Bugün ulaşma ihtimali var ulaştığı takdirde paylaşacağım.

Düzeltme:
Klavyenin ücreti kadar vergi ödeyeceğim. Teşekkürler Türkiye.

Eki Görüntüle 2107823
Afedersiniz oha, 500 max çıkartırlar diye düşünüyordum. Umarım en iyi ihtimal tahmin ettiğim gibi çıkar. Geçmiş olsun. Ülkeye denebilecek pek fazla söz kalmadı, hepimiz hakettik.

Sizi bu konuya davet ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı