Epomaker TH80 Pro vs Cıdoo ABM084

MerdoAley

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi / Akademisyen
Merhaba,

Bilindik klavyeler almak yerine forumda gezindiğimde herkes Epomaker'ı övüp duruyor. Dolayısıyla herkesin bir bildiği vardır diye bende bir bakayım dedim, seçenek sayımı 2'ye düşürdüm. Konu ile ilgili fikirlerinizi bekliyorum. (ikisini de tipi çok güzel, Gateron Pro yellow Switch alacağım).

Merhaba,

Bilindik klavyeler almak yerine forumda gezindiğimde herkes Epomaker'ı övüp duruyor. Dolayısıyla herkesin bir bildiği vardır diye bende bir bakayım dedim, seçenek sayımı 2'ye düşürdüm. Konu ile ilgili fikirlerinizi bekliyorum. (ikisini de tipi çok güzel, Gateron Pro yellow Switch alacağım).

Epomaker TH80 tabiiki. TKL istiyorsanız CIDOO'da olabilir.

cidoo klavyeye tüm switchler takılabiliyor mu? yoksda sadece ttc switch mi takabiliyoruz? bende bu klavyeyi düşünüyorum ama slient optik switch takmak niyetim var. sessiz olsun diye

Epomaker gümrük dahil 3200 civarına geliyordu onu maalesef kaçırdınız. Bence aceleniz yoksa her gün bakarak indirime giren model olursa diye bakabilirsiniz. Ben TKL seviyorum ama Home End filan olmasın diyorsanız TH80 Pro iyidir.

@tunorno Tkl olsun gibi bir derdim yok fonksiyon tuslarinin olduğu ve Sadece sessiz bir klavyem olsun istiyorum. Cidoo klavyeye optik switch takılmıyormuş bunu öğrendim. 1700tl ye sadece Epomaker th80 kasa buldum ona switch ve keycaps alsam nasıl olur? Switch konusunda bana öneri verebilecek olan var mı? Tek istediğim sessiz ve gecikme süresinin düşük olması optik switchler bu konuda daha iyi diye biliyorum

Bir de aigo a87 diye bir klavye gördüm bangood' da. ama bu klavye için pek fazla inceleme ve bilgi yok. Bu alet alinir mı?

Kasa satılmış kaçırdım:( yapacak birşey yok.

Son düzenleme:
@Shuriken yeni birşey daha öğrendim. peki ne almam lazım öneriniz var mı? isteğimi belirttim oldukça sessiz bir mekanik klavye. arkadaşlarımla akşamları cs takılıyorum geri kalan gündelik rutin kullanım.

gamakay mı tercih etmem lazım onlar herhalde optik kullanıyor.

peki cidoo klavyeye gamakayın phoenix switch takılabiliyor mu?

bir de son bir soru akko mod 007 mi yoksa cidoo abm084 tkl mi daha iyidir?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı