EPS-550SM ve GTX 760 Sistem

dvrc

Hectopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Yeni pc topladım işlemciyle Ekran kartı eksik.

İ5 4460 - Msı GTX760 veya 780 alacağım güç kaynağım 550-600W sizce yeterli olur mu?

1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kusura bakmayın da işin içinde Everest markası var, her türlü sonuç çıkabilir karşına.

Güç kaynağına güvenerek sakın GTX780'e veya GTX770 yöneleyim deme, başına büyük iş açılır.
Pasif PFC olarak verimsiz ve aşırı ısınma riski var.

Keşke biraz bizden yardım isteseydin, Everest ürünleri ile başın dertte. Açık ve net belirtiyorum.

180TL'ye Everest Rhino 600W alarak çok büyük hata etmişsin.

Kusura bakmayın da işin içinde Everest markası var, her türlü sonuç çıkabilir karşına.

Güç kaynağına güvenerek sakın GTX780'e veya GTX770 yöneleyim deme, başına büyük iş açılır.
Pasif PFC olarak verimsiz ve aşırı ısınma riski var.

Keşke biraz bizden yardım isteseydin, Everest ürünleri ile başın dertte. Açık ve net belirtiyorum.

180TL'ye Everest Rhino 600W alarak çok büyük hata etmişsin.
Kesinlikle öyle . O kadar kalitesiz ki anlatılmaz yaşanır ve arkadaß bunu yaşamak üzere :(

Arkadaşlar asus geforce gtx 760 ekran kartı almayı düşünüyorum ama güç kaynağım cooler master rs-460 elite power 460W.

İşlemci: i7-3770 CPU 3.40 GHz
Anakart: Asus p8 h77-m pro
Ram: 8 gb

PC'ye bu ekran kartını da taksam güç kaynağı yeter mi yoksa güç kaynağını değiştirmem şart mı?Bu güç kaynağıyla kullansam sıkıntı çıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı