Equalizer vb. programlar kullanmak sistemsel sıkıntı yaratır mı?

seishiro

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta belirtildiği gibi bu tarz programlar kullanmak sisteme zarar verir mi, laptop hoparlörünü bozma olasılığı var mıdır?

Başlıkta belirtildiği gibi bu tarz programlar kullanmak sisteme zarar verir mi, laptop hoparlörünü bozma olasılığı var mıdır?

Equlaizerde sorun çıkmaz morph mikrofonu patlatır.
Hoperlörde sorun çıkmaz ses kartında çıkarır bozulur yanar ses kartları ağır bassda.

Equlaizerde sorun çıkmaz morph mikrofonu patlatır.
Hoperlörde sorun çıkmaz ses kartında çıkarır bozulur yanar ses kartları ağır bassda.

Anladım yardım için teşekkürler çok fazla arttırmıyorum sadece biraz arttırdım ses sürücüsünü güncelledikten sonra ses az gelmeye başlamıştı.

Bassı ne için kullanıyorsunuz mikrofon kalitesi de önemli burada.
Mikrofon için değil başlığa equalizer apo yazmıştım ama yanlışlıkla silinmiş düzenlenirken galiba karşı taraftan gelen ses az geliyor herhangi bir video falan izlerken de ondan bahsetmiştim Mikrofon sesinde herhangi bir sorun yok

Mikrofon için değil başlığa equalizer apo yazmıştım ama yanlışlıkla silinmiş düzenlenirken galiba karşı taraftan gelen ses az geliyor herhangi bir video falan izlerken de ondan bahsetmiştim mikrofon sesinde herhangi bir sorun yok.

Normaldir tizi fazla verirseniz az ses gelir.
Equalizer kullanma nedeniniz hoparlörünüzün sesini yükseltmek mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı