ERAY-HANMA sistem alınır mı?

Sisteminiz geldi mi? Benim kasayı da bu akşam kargoya verirler herhalde.
Evet sehirden biraz uzak oldugumuz icin babam aldi, daha arabadaymis ben de heyecanla bekliyorum 😆 Ogleden sonra elime gectiginde testleri yaparim sanirim.

Senin adına sevindim. :D Geldiğinde kontroller sonrası hayırlı olsun şimdiden, benim kasa yarına kalacak ::)))
Cuma verdiginiz icin oyle oldu bence de size de hayirli olsun simdiden. Konu sahibi bence testleri yapip oyuna bile gecmistir 🤝🤠

Sabah 10:01 tarihinde ataması yapılmış, 17:01 tarihinde kargo teslim alındı. Yarın bende kargomu alacağım artık. :D🤠🤝
Geldi kurdum, FurMark testini yaptim :D
2K Furmark'ta 73 dereceyi gordu.

Gayet iyi zaten islemciyi sogutunca 2-3 derece dusecektir :D Gule gule kullanin.

Cuma verdiginiz icin oyle oldu bence de size de hayirli olsun simdiden. Konu sahibi bence testleri yapip oyuna bile gecmistir 🤝🤠
Benimde bugün geldi zaten hersey kuruluydu şimdi oyun yüklüyorum oynamak daha nasip olmadi (fifa indirirken yuzde 80 de yanlışlıkla kapadim tekrar basladi sinirlendim biraz fjejfjsnf)

İnternetin yavasligindan Hatred indirdim fan bile acmiyor AMD ekran kartinda aciyordu ustune sogutamiyordu. NVIDIA tek ya 😅

Geri
Yukarı