Erdoğan, Elon Musk'a Manisa'ya Gigafactory kurmasını teklif etti

Ülkenin ekonomik durumunu en iyi özetleyen yorum.
Hangi ekonomi? Suan parasi olanin parasina para kattigi. Asgari ucretle gecineninde sadece karnini doyurdugu. Aylik maasiyla 1 mont alamadigi zamandan geciyoruz. Ekonomi namina bir sey yok dar gelirli icin.

TOGG kadar ucuz olmaz en az 2 milyondan satarlar. TOGG fiyatları da rekabet gereği düşer. Her şekilde rekabette kalır TOGG. Ona bakılırsa kimse TOGG varken mg gibi markalar alınmaz ama rekabet ettikleri için ikisi de farklı kullanıcıların talebini karşılıyor.

TOGG çöp vergisiz hali 1560k 7.4s 520km range Tesla model y perf vergisiz 1456k 3.7sn hızlanma 510 km menzil yaparsa reis yapar yine ben cok guvenmiyorum TOGG'un vergisini azaltır kazık yiyelim diye.

TOGG çöp vergisiz hali 1560k 7.4s 520km range Tesla model y perf vergisiz 1456k 3.7sn hızlanma 510 km menzil yaparsa reis yapar yine ben cok guvenmiyorum TOGG'un vergisini azaltır kazık yiyelim diye.
Vergisiz fiyatı önemli değil vergili fiyatı önemli. Arada çok fiyat farkı var. Para dert değilse Tesla al geç.

Hangi ekonomi? Suan parasi olanin parasina para kattigi. Asgari ucretle gecineninde sadece karnini doyurdugu. Aylik maasiyla 1 mont alamadigi zamandan geciyoruz. Ekonomi namina bir sey yok dar gelirli icin.
Asgari ücretin yarısı kiraya gidiyor ya çok zoruma gidiyor. Para biriktiremiyoruz hiç. Yine bizim buralar küçük yerler ama Ankara, İstanbul, İzmir de falan daha kötü.

Asgari ücretin yarısı kiraya gidiyor ya çok zoruma gidiyor. Para biriktiremiyoruz hiç. Yine bizim buralar küçük yerler ama Ankara, İstanbul, İzmir de falan daha kötü.
Evli çiftler ev paylaşıyor artık. İstanbul kira ortalaması olmuş 10.000 TL. Ben 2015 yılında asgari ücretle Ankara'da tek başıma yaşayabiliyordum şimdi duruma bak...

Yeni konular

Geri
Yukarı