Erdoğan Twitter biyografisinden "Türkiye Cumhuriyeti" ifadesini kaldırdı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı yazıyordu. Şimdi Türkiye Cumhurbaşkanı yazıyor. Neden böyle bir şey yaptı?
نحن لسنا محكومين من قبل جمهورية. طبيعي. (!).

Cumhuriyetle yönetilmiyoruz, doğal.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı yazıyordu. Şimdi Türkiye Cumhurbaşkanı yazıyor. Neden böyle bir şey yaptı?
İnşAllah bunlar bu işi anayasanın ilk 4 maddesini kaldırmaya kadar getirirde, temiz bir darbe yapılır. Hak ediyor bunlar.

IMG_1637.png

Yavaştan işlerin cıvkı çıkmaya başladı sanki? Bir el mi atsak?

İnşallah bunlar bu işi anayasanın ilk 4 maddesini kaldırmaya kadar getirirde, temiz bir darbe yapılır. Hak ediyor bunlar.
Hocam bence de anayasaya el atacak hatta ülkede kendi yasasını oluşturacak gibi ipleri iyice eline aldı ülkede istediğini yapacak umarım dediğiniz gibi ya emniyet teşkilatı araya girer ya da askerler tutuklar.

Neden olacak anayasa filan değiştirecek ülkede artık istediğini yapacak önceden gizli gizli yapıyordu şimdi alenen görünür bir şekilde yapacak umarım bir an önce ülkenin iflas ettiğini açıklayıp onurlu bir şekilde defolup gider gerçi onurda yok ya ya da darbe yapılır.

Sanırım korktuğumuz şey başımıza gelecek :( Umarım gelmez ama gelecek gibi duruyor. Şimdi Twitter hesabına ben de baktım ve cidden Cumhuriyet ibaresini kaldırmış. Başta inanmak istememiştim ama gerçekten getirecek gibi duruyor, herkese geçmiş olsun.

Anayasa falan değiştiremez. Bu ülkenin her ne kadar pasif bir muhalefeti olsa da hala azınlık da olsa solcu, devrimci, halkçı değerleri mevcut. Oturduğunuz yerden sağcılarla beraber doomerlık yapmayı bırakın. Ne size ne de bize faydası var.

Anayasa falan değiştiremez. Bu ülkenin her ne kadar pasif bir muhalefeti olsa da hala azınlık da olsa solcu, devrimci, halkçı değerleri mevcut. Oturduğunuz yerden sağcılarla beraber doomerlık yapmayı bırakın. Ne size ne de bize faydası var.
Hiçbirşey yapamazlar. Adam herşeyi elinde tutuyor. 40 50 milyon sokağa çıkmadıkça bir halt olmaz bu halkla.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı