Ergenliğe giremedim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam benim de pek bir bilgim yok. Ama yaş ilerledikçe musluğun akma hevesi kayboluyor. Yani ergenlik bitti anlamıma gelmez mi? Ben öyle bir mantık yürüttüm.
Herkeste heves gitmez bazı insanlarda artabilir.

Ben 13 yaşındayım bu sene oldu, o yüzden dedim ve ondan önce rüyada olması gerekir.
Yok hocam hala rüya görmedim 3-4 defa tam başlıyordu rüya o anda alarm çaldı birisi falan aradı. Hiç o rüyanın sonunu göremedim.

O zaman tabir-i caizse halk arasında "parlak oğlan" denilen cinstensin. :')))))

Yok hocam hala rüya görmedim 3-4 defa tam başlıyordu rüya o anda alarm çaldı birisi falan aradı. Hiç o rüyanın sonunu göremedim.

Gerçekten sıkıntı var, ergenliğe girdim sıkıntılar başladı.(Travmatik mastürbasyon olan kişiler öğrenmesi gerek ileride sıkıntı yaşabilirler.)
Peki ergenliğin bittiğini, veya biteceğini nasıl anlayacağız? Merak ediyorum da.
Bunu bilmiyorum, internette araştırırsanız çıkabilir.

Ergenliğin yaşı her ne kadar belli olsa bile herkes aynı yaşta girmiyor ergenliğe. Sakal,bıyık çıkmaması köse olmanıza da bağlı olabiliyor.

Ergenliğin yaşı her ne kadar belli olsa bile herkes aynı yaşta girmiyor ergenliğe. Sakal,bıyık çıkmaması köse olmanıza da bağlı olabiliyor.
Köse olmak sıkıntı yaratır mı böyle ses açısından falan?

Ben 11 yaşımda girdim, bilmem ama bir sürü belirti vermişti. Sende girersin, merak etme.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı