Ergenliğe Girildiği Nasıl Anlaşılır?

Kardeşim ergen olmaya bu kadar heveslenme, başta iyi gibi geliyor ama sonra kendinden nefret ediyorsun. Tıraşı, sivilceleri, hormon patlaması, cinsel isteği, saçma sapan duygu değişiklikleri vs vs felan iğrenç bir dönem. Şuan ben son demlerindeyim, Allaha şükür kurtulacağım şu dönemden...

Girmeeee! Bu sivilceler beni öldürecek. Kafamı bir yere vurduğumda çok acıyor. Zor namaz kılıyorum. Sivilceler beni çirkin gösteriyor. Olmasa Kıvanç Tatlıtuğ gibiyim. :LOL:

Konuya ve dahası yorumlara acayip güldüm.. :ROFL::ROFL: Dostum her gün lanet okuyacağın sivilcelerinin olmamasını istiyorsan, market işi ve fast food yeme.. Acayip çirkin olursun uzun süre.. Ben Allah'tan önceden farkına vardım da yemeyi kestim.. Arkadaşlar dalga geçiyordu al ye şu cipsi, az kola içi felan diyordu.. Bense bıyık altı gülümsüyordum.. Şimdi hepsinin yüzü sarı kırmızı dolaşıyorlar :D
Ayrıca cinsel organının büyümesi daha çok genetik faktörlere bağlı.. Atalarında doğulu gen varsa (Kürtlük, Araplık, Çerkezlik vs..) daha şanslısın.. Ona bamya denmez o zaman. "Abi" denir :ıslık: :D..
Ergenlik çağına 13-14 yaşlarında girilir zaten.. Az bekle derim.. Ben liseye girdiğimde bıyıklar sakal falan çıkmaya başlamıştı.. 10. sınıfta hacı sakalı kadar bırakabilecek kadar çok çıkıyordu :D
Özetle sivilce istemiyorsan, abur cubur, fast food yeme.. Bıyık sakal istiyorsan kuaföre söyle jilet vursun.. Saf gibi kendin jilet vurma sakın, acayip berbat bir sakalın olur!!!! Vücudunun başka hiçbir yerine jilet vurma.. (Göğüs, bacak, kol vs..) Zamanı gelince kasık bölgendeki kılları jilet ile, kol altını (acıtsa dahi) yolarak al.. Emin ol daha faydalı olacaktır..
Ayrıca sakın ha ergenlik hevesiyle hayatın boyunca pişmanlık duyacağın bir şeyler yapma.. Bir kızla veyahut bir kadın ile cinsel birliktelik yaşama!! Hayatın boyunca pişman olursun.. Sevdiğin, evlenmek isteyeceğin kızın yüzüne bakamazsın, utanırsın.. Tavsiye etmem! (n)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı