Ergonomik açıdan Logitech F31 vs Trust GXT 540

GXT540 Xbox One ile DualShock 4 karışımı bir gamepade benziyor bu 2 gamepad de size rahat geliyorsa GXT540 iyi bir seçim olacaktır tahminimce.
DualShock 4 V2 kullanmıştım ve bir yerden sonra rahatsız ediyor gibi gelmişti(ortalama) ama Xbox kolunun bayağı rahat olduğunu duydum. Attığım görseldeki yerlerin uzun ve kalın olması beni bir tek şüphelendiriyor.

1646912467927.png

İki gamepadden birini aldınızmı aldıysanız memnun musunuz?
F310 sipariş ettim gelince deneyimlerimi yazarım.
İki gamepadden birini aldınızmı aldıysanız memnun musunuz?
@elma_25

Kusuruma bakmayın geldi de yeni hatırladım konuyu. İlk tutuşlarımda orta parmaklarım acıdı ama oyun oynarken pek hissetmedim. Kablosu ince o yüzden dikkat edilmesi lazım, fiyatına göre gayet güzel bir gamepad ve bilgisayar direkt algılıyor. Bir RB tuşuna dokunup çekince gamepad titriyor hafif(titreşim özelliği yok) bir de RT LT tuşları ağır basıyor gibi geldi ama arkadaşımda bu sorun yoktu, ya alışılıyor ya da sonradan o ağırlık geçiyor.

Son düzenleme:
F310 sipariş ettim gelince deneyimlerimi yazarım.

@elma_25

Kusuruma bakmayın geldi de yeni hatırladım konuyu. İlk tutuşlarımda orta parmaklarım acıdı ama oyun oynarken pek hissetmedim. Kablosu ince o yüzden dikkat edilmesi lazım, fiyatına göre gayet güzel bir gamepad ve bilgisayar direkt algılıyor. Bir RB tuşuna dokunup çekince gamepad titriyor hafif(titreşim özelliği yok) bir de RT LT tuşları ağır basıyor gibi geldi ama arkadaşımda bu sorun yoktu, ya alışılıyor ya da sonradan o ağırlık geçiyor.
trust aldım ama genede cevap verdiğniz için teşekkürler

Geri
Yukarı