Ergonomik fare tavsiyesi

Plyra

Megapat
Makaleler
5
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522567446
Bankada çalışan bir akrabam, saat 9'dan 6'ya kadar elinde fare olduğunu ve iş akşamları bileğinin ağrıdığını söyledi. İşe gitmediğinde ise böyle bir sorunla karşılaşmadığını söyledi. Avuç içi (Palm) tutuşu kullanıyor ve sağ elini kullanıyor. USB olmalı, kablosuz olursa da olumlu. Bu özelliklerde ergonomik bir fare arıyor. Bütçesi ise maksimum 200 TL, daha düşük olursa daha iyi olur tabii ki :)

Ben birkaç alternatif buldum ama sizin de önerilerinizi bekliyorum.
MICROSOFT H3S-00001 MOU MS WIRELESS COMFORT MOUSE SIYAH
MICROSOFT Sculpt Comfort Mouse Bluetooth
Asus WT425 Kablosuz Optik Siyah Mouse Fiyatı - Taksit Seçenekleri
Trust Maxtrack Kablosuz Siyah Gümüş Mouse (MOU TRUST 17176) Fiyatı

Logitech M100 kullanıyorum saatlerdir kullanmama rağmen bileğimde bir ağrı yok. Palm kullanımına çok uygun. Ucuz ve sağlam bir fare. 5-6 sene kullanımdan sonra sağ tuşunda sorun meydana geldi 2. Logitech M100 aldım devam ediyorum. En fazla 30 liraya bulursun.

Bir de bankacıydı akraban, o fareyi söküp orta tekerleğini yavaşlatan metal parçayı çıkarıp tekrardan düzgün bir şekilde geri taksın. Bu sayede uzun sayfalarda kolaylıkla makaleyi ya da belgeyi aşağı sürükleyebilir.
Not: Beyazı daha güzel. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı