Erişim olmayan Facebook hesabını kapatmak

actairina

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, önceden açılan bu konudaki başlıklara somut işe yarar bir öneri verilmemiş o yüzden tekrar açmak istedim. Çok küçükken açılan Facebook hesabında olmaması gereken küçüklük fotoğraflarım var ve gerçek hayatımda yakınlığımın olmadığı insanlar tarafından stalklanıyor. Hesabı önceki taktikler gibi defalarca başka hesaptan şikayet ettim fakat eskisi gibi kapanmıyor kolayca. E-posta vs hiçbir şekilde hatırlamıyorum, Facebook'a mail attım kimlik ile kapamak için ama cevap gelmedi, hesaba giriş yaparken kimlik seçeneği çıktığında bastığımda da beni tekrar aynı sayfaya atıyor, hiçbir şey olmuyor. Hesabı kapatabilmemin bir yolu var mı acaba? Cevap verirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir yıl boyunca düzenli olarak şikayet etmiştim hesabı. En sonunda kapamak zorunda kaldılar. Başka çaresinin olduğunu pek düşünmüyorum.

Bir yıl boyunca düzenli olarak şikayet etmiştim hesabı. En sonunda kapamak zorunda kaldılar. Başka çaresinin olduğunu pek düşünmüyorum.

Peki bunu hangi yıl yaptınız acaba? Birkaç yıl önce kolaydı şimdi zor ya o yüzden soruyorum.
Ben 13 yaşından küçük diye kapatmıştım önceden 🤣
Şikayet etmiştim.

Merhaba ben de o seçeneği denemek istiyorum ama bulamadım neye basınca 13 yaş seçeneği çıkıyor acaba? Teşekkür ederim

Geri
Yukarı