Erkek adam ağlamaz cümlesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ağlarsa da toplum içinde ağlamamalı bence. Burada konuşulanlar ne kadar ortak fikirler olsa da dışarıdaki herkes böyle değil maalesef. Bir erkeğin ağladığını görmek topluma her zaman garip gelir. Erkek "zayıf" görünmemeli bence.
Ağlamak zayıflık olarak görülmemeli bence.

Bıkmadık değil mi erkek şunu yapar/yapmaz, kadın bunu yapar/yapmaz tartışmasından. İnsan olan, duygusu olan herkes ağlar.

Bıkmamışız ki ben de dahil oldum konuya. Çünkü Ben neden eksik kalayım?

Erkek adam aslında her an ağlar sadece belli etmez. Bizim saçma ata erkek toplumu yüzünden erkeklere duygusallık yasak resmen. Bence her erkeğin içinde bir kırılganlık ve duygusallık vardır. Bunu ne olursa olsun dile getirmelidir mutlaka.

Arkadaşlar merhaba, illaki çevrenizden erkek adam ağlamaz cümlesini duymuşsunuzdur. Bu cümle hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı merak ediyorum. İyi sosyaller!

Gereksiz cümle. Ben çok duygusal biriyimdir ve babam bana hep derdi erkek adam ağlamaz diye. Ama bu elimde değildi en küçük şeyde gözlerim yaşarır. Bir de herkes ağlayabilir bu çok normal.

Niçin ağladığı önemli. Öfkeden ağlıyorsa tehlikelidir. Aynı zamanda çok güçlüdür. Bu insanlara deli saygım var.

Geri
Yukarı