Erkek arkadaşı çok olan kız ile olur mu?

Daha fazla  
Merhaba. Bu konuyu abilerimden büyüklerimden tavsiye almak icin açtım umarım yardimci olursunuz. Şimdiden teşekkürler.
2 hafta önce Instagram'dan bir kizla tanistim sohbet ettik kaynastik vs. guzel gecti sanaldan sonra bulusmak istedi bulustuk sakin kararlı cıvıtmadan davrandım. Buluşma gayet güzel geciyordu ama kızın eski sevgilisi sorun cikardi takip edip laf sallamaya falan basladi ona ragmen bulusma fena değildi. Kız özür falan diledi bu durumdan dolayi bende uzatmadan konuyu kapattım. İlk baslarda eski sevgilisini kiskandirmak icin beni kullaniyor sandim gittim kiza acikladim durumu o da oyle bir şey olmadigini beni gercekten sevdigini onemsedigini soyledi.
Bu olaydan 1 hafta sonra konser vardi bugün konserde bulusmak istedi bulusalim dedim bulustuk yanında da bir arkadaşı vardı konusuyoruz yuruyoruz falan yavas yavas sonra birden bir cocugu gorduler "aa ceboş" diyerek yanina gittiler biraz canım sıkıldı bu duruma dedim neyse 1 2 dk bekliyim arkadasidir selam verir gecer falan baktım konustukca konusuyolarlar. Bende beklemeyip defolup gittim biraz moralim bozuldu kızın surekli her yerde erkek arkadasi cikiyor. Her aile probleminde diger problemlerde ben yaninda oluyorum ama yine de bir şeye yaramiyor ve çok sıkıldım bu durumdan. Şöyle kalpten seven bir insan bulamadik. Sizce ne yapmaliyim? Bu kızdan olur mu?

Bu sekil.
Screenshot_20220830-004324_WhatsApp.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
Bir kızın erkek arkadaşları olabilir, bir erkeğin de farklı kız arkadaşları olabilir. Bunda bir sorun görmüyorum ancak ben birden fazla erkek arkadaşı olan kızlara ister istemez bir tık soğuk davranırım. Sebebi de onların birden fazla alternatifi olduğu için kızlarda bunun bir rahatlığı oluyor. Gerçekten kendisine değer veren birisine değer vermiyor, alakasız kişilere değer gösteriyor.

Kızdan ayrıl demiyorum da bu kızla biraz zor dostum. Kız sanaldan her gördüğüyle samimi olan birisiyse de muhtemelen cıvık tiptir. Şimdilik idarelik takıl derim de çok ümit bağlamaman tavsiyem olur. Kız 1-2 aya sıkılır zaten. Sanaldan başka biriyle konuşur, %90 olacak şey bu.

Daha önce başıma gelen bir olay bu :D Bence bir kızın 2-3'ten fazla erkek arkadaşı olmamalı. Benim başıma gelen olayda kızın sürü halinde erkek arkadaşları vardı, bir tane de kız arkadaşı vardı dedim ulan nereye düştüm ben. Ne kadar kıskanmam falan desen de içten içe kıskanıyor insan. Senin olay bambaşka tabii, seni bırakıp arkadaşlarıyla muhabbete giriyorsa saatlerce o iş olmaz kardeşim, sana yeterince değer vermiyor demektir. En doğrusunu yapmışsın orada salak gibi beklemeyerek. Yukarıdaki arkadaşın şu sözüne katılıyorum " Şimdilik idarelik takıl derim de çok ümit bağlamaman tavsiyem olur. " çok ciddi bakmayacağın şartıyla takılmaya devam et, daha düzgün birini bulduğunda "hadi ceboşuna git" der basar gidersin :D

Daha önce başıma gelen bir olay bu :D bence bir kızın 2-3'ten fazla erkek arkadaşı olmamalı. Benim başıma gelen olayda kızın sürü halinde erkek arkadaşları vardı, bir tane de kız arkadaşı vardı dedim ulan nereye düştüm ben. Ne kadar kıskanmam falan desen de içten içe kıskanıyor insan. Senin olay bambaşka tabii, seni bırakıp arkadaşlarıyla muhabbete giriyorsa saatlerce o iş olmaz kardeşim, sana yeterince değer vermiyor demektir. En doğrusunu yapmışsın orada salak gibi beklemeyerek. Yukarıdaki arkadaşın şu sözüne katılıyorum " şimdilik idarelik takıl derim de çok ümit bağlamaman tavsiyem olur. " çok ciddi bakmayacağın şartıyla takılmaya devam et, daha düzgün birini bulduğunda "hadi ceboşuna git" der basar gidersin :D

Cok iyi fikir. Aklimda bulunsun.

Fotoğrafa bakınca otomatik kıza engeli "şaaaaak" diye çakıyor. Bas tekmeyi gitsin kıza. Bu arada kızın erkek arkadaşı olacaksa ya sen seçmelisin ya da gerçek anlamda tanıman gerekiyor diye düşünmekteyim.

Geri
Yukarı