Erkek cilt bakım ürünü önerisi

KuRuLTaY

Hectopat
Selam erkek cilt bakım ürünleri almam gerekiyor fakat ben pek fazla anlamıyorum bu yüzden size danışmak istedim cildim yağlı. Yüzümde sivilce ve siyah nokta var.

@Olga666 cevap verme imkanınız varmı?

Son düzenleme:
Hocam ilk başta şunu söyleyeyim, en iyi ürünleri bile alsanız %100 sonuç beklemeyin. Neden diye sorarsanız sivilceler, siyah noktaları geçiren şey aslında daha çok beslenme odaklı. Ürünler de bunlara ek olarak cildi temiz tutar, geçirmesinde yardımda bulunur. Eğer çok fazla sonuç görmek isterseniz beslenmenizden yağı ve şekeri fazla ürünleri minimuma indirin ve farkı kesinlikle hissedersiniz. Bir de bütçeniz nedir hocam toplam olarak?

Hocam ilk başta şunu söyleyeyim, en iyi ürünleri bile alsanız %100 sonuç beklemeyin. Neden diye sorarsanız sivilceler, siyah noktaları geçiren şey aslında daha çok beslenme odaklı. Ürünler de bunlara ek olarak cildi temiz tutar, geçirmesinde yardımda bulunur. Eğer çok fazla sonuç görmek isterseniz beslenmenizden yağı ve şekeri fazla ürünleri minimuma indirin ve farkı kesinlikle hissedersiniz. Bir de bütçeniz nedir hocam toplam olarak?
Toplam olarak 500-1000 arası

@Olga666 mümkünse 400 tl civarında parfümde önerebilirmisiniz?

Son düzenleme:

Hocam parfüm olarak çok bilgi sahibi değilim fakat @Metin Eren Türkmen hocamın da kullandığı bu ürün var, çok büyük çoğunlukla beğenilmiş.

Hocam parfüm olarak çok bilgi sahibi değilim fakat @Metin Eren Türkmen hocamın da kullandığı bu ürün var, çok büyük çoğunlukla beğenilmiş.

Teşekkürler nasıl kullanacagım içinde falan yazıyor mudur?

Teşekkürler nasıl kullanacagım içinde falan yazıyor mudur?

Hocam özür dilerim bu arada iki kere konuya bakmayı unutmuşum. Sınav haftam o yüzden çok bakamıyorum buraya. Baktığım zaman da unutuyorum, bir kaç kişinin daha unutmuştum. Nasıl kullanacağınızı ben size yarın gibi yazarım detaylıca. Anlamazsanız sorabilirsiniz.

Hocam özür dilerim bu arada iki kere konuya bakmayı unutmuşum. Sınav haftam o yüzden çok bakamıyorum buraya. Baktığım zaman da unutuyorum, birkaç kişinin daha unutmuştum. Nasıl kullanacağınızı ben size yarın gibi yazarım detaylıca. Anlamazsanız sorabilirsiniz.

Tamamdır teşekkürler tekrardan, sıkıntı yok insanlık hali.

Hocam yazmayı yine unutmuş 😂😂

Yeni konular

Geri
Yukarı