Erkek için rasta yaptırmak

Bilinmeyennnxxx

Centipat
Daha fazla  
Bir süredir rasta yaptırmak istiyorum (erkeğim). Saçlarımı kaldırınca alnım biraz geniş duruyor, çok mu kötü gözükür ya?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rasta değil de ben farklı bir model olması açısından saçımın sol tarafını komple kazıdım. (Uzun saç)

Böyle bir şey yapmak için harbi cesaret lazım ama istiyorsan yap gitsin. Kökü sende nasıl olsa.

Yanlış anlama: Bizim kara, esmer, bir arkadaş vardı. Rasta yaptırdı başta güzel durdu ama sonra galiba yanlış bakım yaptı ve mahvetti saçını. Eğer yaptıracaksanız aklınızda olsun diye yazayım dedim dikkat edin.

Yanlış anlama: Bizim kara, esmer, bir arkadaş vardı. Rasta yaptırdı başta güzel durdu ama sonra galiba yanlış bakım yaptı ve mahvetti saçını. Eğer yaptıracaksanız aklınızda olsun diye yazayım dedim dikkat edin.

Rasta yapılan saç bir daha açılmaz zaten. Rasta = saçı mahvetmek demek. Yıkaması falan da normal saçtan daha zordur tabii.

Kankalar benim fikrim gidip direk rasta yaptırmayın önce bi güzel ortadan bi tık uzun tutup uzatın ve gidin bir tandığınıza ya da kadın kuaförlerinde ördürürün o haline bir bakın beğenirseniz rasta yaptırın en makulu bu çevreyi de çok umursamayın öyle bi korkunuz varsa sizin saçınız sonuçta

Geri
Yukarı