Erkek için şampuan önerisi

SenpaiKangal

Picopat
Selam dostlar, saç dökülmesi problemim vardı doktora gittim bana konazol şampuan verdi yaklaşık 1-2 aydır onu kullanıyorum ilaçlı sampuan olduğu için artık kullanmak istemiyorum dökülmem vitamin eksikliğinden dolayı olduğu için vitamin takviyesi alıyorum bunları göz önüne alarak şampuan önerir misiniz? Şu an evde h&d var onu kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam dostlar, saç dökülmesi problemim vardı doktora gittim bana konazol şampuan verdi yaklaşık 1-2 aydır onu kullanıyorum ilaçlı sampuan olduğu için artık kullanmak istemiyorum dökülmem vitamin eksikliğinden dolayı olduğu için vitamin takviyesi alıyorum bunları göz önüne alarak şampuan önerir misiniz? Şu an evde h&d var onu kullanıyorum.
Hocam kişisel deneyimlerimden söyleyebilirim Clear bence daha iyi. Ancak tıbbi bir sorununuz var bence doktor tavsiyesi dışına çıkmayın.

Geçmiş olsun tekrardan.

Anladığım kadarıyla sorunun şampuandan değil vitaminden olduğundan dolayı dökülen saçlara özel olarak üretilen ilaç tarzında şampuan istemiyorsun. Bu yüzden önerim klasik markalar üzerinden olacak.
Head and Shoulders'ın çok fazla replikası mevcut ne yazık ki. Aslında çok pahalı olan şampuan ucuz olarak satılıyor kampanya adı altında. Bizim milletimiz de bunu yiyor.
Clear Man öneririm. Özellikle kömürlü şampuanı çok güzel.
Eğer sakız kokusunu seviyorum diyorsan Elidor 2'si bir arada güçlü ve parlak öneririm.

1708270662657.png

Geri
Yukarı