Erkekler İçin Saç Gürleştirici Ürünler

Çinko içerikli beslenmeyi deneyin testosteron seviyesini artırır b5 vitamini ve sarımsak tüketimi önemlidir ayrıca testosteron dht fazla salgılanırsa da saç dökülür hatta ırsi olan erkek tipi kellik varsa hızlandırır. Saçınızı çok kimyasala tabi tutmayın bırakın biraz yağlansın kökleri dinlensin 2-3 duşta bir şampuan deneyin faydası olabilir en garanti sağlıklı çözüm hekime danışmaktır.

Öncelikle doktora gidip B12 vb. vitamin eksikliği, kansızlık gibi etkenleri tahlil vererek doktor kontrolünde öğrenmelisiniz. Sonra genetik olduğunu söylenirse destek ürünlerine başlayabilirsiniz. Normal bir şampuan ile saçlarınızı tedavi edemezsiniz, Biotin, B12 vb. vitaminlerin olduğu keratin gibi maddeler içeren şampuanlar kullanmalısınız. Benim saçımda dökülme vardı ve Bioxcin siyah sarımsak kullanarak %60 azalttım. İlk başta saçımı çok döktü ama sonra biraz toparladı. Keçiboynuzu pekmezini her sabah 1 kaşık iç iyi gelir. Gerisi şans işi.
Çok sağ olun gerçekten. Çok sağlam bir yorumdu ve tavsiyeydi bu. Teşekkür ederim.
Çinko içerikli beslenmeyi deneyin testosteron seviyesini artırır b5 vitamini ve sarımsak tüketimi önemlidir ayrıca testosteron dht fazla salgılanırsa da saç dökülür hatta ırsi olan erkek tipi kellik varsa hızlandırır. Saçınızı çok kimyasala tabi tutmayın bırakın biraz yağlansın kökleri dinlensin 2-3 duşta bir şampuan deneyin faydası olabilir en garanti sağlıklı çözüm hekime danışmaktır.
Testesteronlarım en üst seviyede. Düşürmek istemiyorum açıkçası. Bana yararı da oluyor çünkü :D
Yukarıdaki sağlıkçı arkadaşın dediğini yalanlıyormuş gibi olacak ama şu üçünden size uygun olanı kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Canlılığını yitirmiş ve yıpranmış saçlar

Zayıf ve çabuk kırılan saçlar

Çok yıpranmış ve kuru saçlar
Zayıf ve çabuk kırılan saçlar için hem krem hem de şampuan sipariş ettim şu an. Sağ olasın yorumun için ;)

Yeni konular

Geri
Yukarı