Erkekler için yüz bakım seti önerisi

dnmk12

Picopat
Yer
Elazığ
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
1. Yüzümde sivlceler çıkıyor, çok fazla yağlanıyor ve sivilceler geçse vile lekeleri kalıyor.
2. Yüzümdeki gözenekler açıldı fazlasıyla.
3. Göz altı çevresi çökmüş durumda.

Bu tür sorunları engellemek için bir bakım seti almak istiyorum ve ayrıyeten yüze parlaklık ve canlılık getiren bir üründe içinde barındırsın istiyorum.
Önerileriniz nelerdir?

Hocam doğal yoldan çay ağacı yağı ile toparlarsınız bunun dışında yeşil çay içip (e-k ve C vitaminleri sayesinde cilde iyi gelecektir) poşetini de süzdükten sonra yüzünüze sürdüğünüzde tamamdır. Benim taktik buydu.

Ürün önerisi yapıyorum:
Dermoskin acgun yüz temizleme jeli (eski ismi acnegundu ama ilacın hangi hastalığa iyi geldiği ilacın adı olmayacak diye yazı çıkartıldı acgun oldu aynı bioderma atoderm gibi atopik dermatit yani egzama)
Dermoskin acgun gündüz kremi.
Acgun gece kremi.
Ve bioderma aqualift güneş kremi.
Cildim çok yağlı diyorsan gündüz kremi yerine sebamed clear face.

Yaşın 18'den küçükse bunlar iyi gelir ama düzenli olarak kullanman gerekiyor ve güneş kremi şart bunlar salisilik asit içeriyor güneşe karşı hassaslaştırır ve daha beter sorunlara yol açar güneş lekesi vs.
bunlar temiz ve hassas içerik.

Zaten abartılı bir ürün söylemedim herkesin kullanması gerekenler temizleyici, nemlendirici, güneş kremi.

Başka ürün istersen dermoskin arındırıcı maske.

Nasıl kullanman gerektiğini yazabilirim istersen.

Son düzenleme:
1. Yüzümde sivlceler çıkıyor, çok fazla yağlanıyor ve sivilceler geçse vile lekeleri kalıyor.
2. Yüzümdeki gözenekler açıldı fazlasıyla.
3. Göz altı çevresi çökmüş durumda.

Bu tür sorunları engellemek için bir bakım seti almak istiyorum ve ayrıyeten yüze parlaklık ve canlılık getiren bir üründe içinde barındırsın istiyorum.
Önerileriniz nelerdir?

Ciltler herkesin aynı değil. Haliyle birinde iyi olan ürün sizde yan etki yapabilir. Cildiye'ye gidin. Şikayetlerinizi bildirin. Ben de senin gibi millete sorup kullandım birkaç ürün (pahalı ürünlerdi bir de keşke hiç sormasaydım). Sonuç olarak artık Cildiye'ye gidiyorum ve 80mg izotretinoin kullanıyorum. Her ay hastaneye kan verip kontrol yaptırıyorum doktoruma. İlerleme 2. Ayında fazlasıyla var lekeler azaldı izler kapanıyor.

Ürün önerisi yapıyorum:
Dermoskin acgun yüz temizleme jeli (eski ismi acnegundu ama ilacın hangi hastalığa iyi geldiği ilacın adı olmayacak diye yazı çıkartıldı acgun oldu aynı bioderma atoderm gibi atopik dermatit yani egzama)
Dermoskin acgun gündüz kremi.
Acgun gece kremi.
Ve bioderma aqualift güneş kremi.
Cildim çok yağlı diyorsan gündüz kremi yerine sebamed clear face.

Yaşın 18'den küçükse bunlar iyi gelir ama düzenli olarak kullanman gerekiyor ve güneş kremi şart bunlar salisilik asit içeriyor güneşe karşı hassaslaştırır ve daha beter sorunlara yol açar güneş lekesi vs.
bunlar temiz ve hassas içerik.

Zaten abartılı bir ürün söylemedim herkesin kullanması gerekenler temizleyici, nemlendirici, güneş kremi.

Başka ürün istersen dermoskin arındırıcı maske.

Nasıl kullanman gerektiğini yazabilirim istersen.

Hocam vallahi iyi olur ya.

Hocam vallahi iyi olur ya.

Sabahları uyandığında yüzünü yüz yıkama jeli ile yıka 10 dakika sonra gündüz kremini sür 10 dakika sonra güneş kremini sür akşam yatarken yüzünü tekrar yıka bununla gündüz kremini sür 10 dakika sonra gece kremini sivilcelerin üstüne bırak sabaha kadar yat.

Güneş kremli şekilde yatarsan tekrar sivilce çıkar gözenekleri tıkıyor çünkü yani akşam temizlemen şart.

Güneş kremi için acgun arındırıcı tonik alabilirsin ama acgun yüz yıkama jeli iyi temizliyor kremi asit içerdiği için iyi temizler.

Arındırıcı maskeyi de haftada 3kez kullansanız yeter ama tonik gibi bu da çok lüzumsuz parlaklık istiyorsan saf C vitamini serumlatı oluyor ama bu da lüzumsuz çok pahalı saf C olduğu için türev c vitaminleri oluyor ama etkisi çok yok uzun vadede işe yarar ve yaşınız küçükse kullanmayın.

Son düzenleme:
Sabahları uyandığında yüzünü yüz yıkama jeli ile yıka 10 dakika sonra gündüz kremini sür 10 dakika sonra güneş kremini sür akşam yatarken yüzünü tekrar yıka bununla gündüz kremini sür 10 dakika sonra gece kremini sivilcelerin üstüne bırak sabaha kadar yat.

Güneş kremli şekilde yatarsan tekrar sivilce çıkar gözenekleri tıkıyor çünkü yani akşam temizlemen şart.

Güneş kremi için acgun arındırıcı tonik alabilirsin ama acgun yüz yıkama jeli iyi temizliyor kremi asit içerdiği için iyi temizler.

Arındırıcı maskeyi de haftada 3kez kullansanız yeter ama tonik gibi bu da çok lüzumsuz parlaklık istiyorsan saf C vitamini serumlatı oluyor ama bu da lüzumsuz çok pahalı saf C olduğu için türev c vitaminleri oluyor ama etkisi çok yok uzun vadede işe yarar ve yaşınız küçükse kullanmayın.
benim de aradığım bir tavsiyeydi teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı