Erkeklerin az kıyafetinin olması

YamukAdam

Hectopat
Makaleler
4
Dolabıma bakıyorum. Toplam 5 tane T-Shirt, 2 tane pantolon ve 4 tane de şortum var. 2 tane ayakkabı çeşidim var. Kızlara bakıyorum; 20 tane ayakkabı çeşidi, 50 tane kombin vs. var. Neden böyleler? Ben paramı harcamıyorum genelde böyle şeylere. Ama kızlar çok abartıyor gibime geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dolabıma bakıyorum. Toplam 5 tane t-shirt, 2 tane pantolon ve 4 tane de şortum var. 2 tane ayakkabı çeşidim var. Kızlara bakıyorum; 20 tane ayakkabı çeşidi, 50 tane kombin vs. var. Neden böyleler? Ben paramı harcamıyorum genelde böyle şeylere. Ama kızlar çok abartıyor gibime geliyor.

Maalesef öyle annem bana çorap alınca babam bana bırakmaz.

Dolabıma bakıyorum. Toplam 5 tane T-Shirt, 2 tane pantolon ve 4 tane de şortum var. 2 tane ayakkabı çeşidim var. Kızlara bakıyorum; 20 tane ayakkabı çeşidi, 50 tane kombin vs. var. Neden böyleler? Ben paramı harcamıyorum genelde böyle şeylere. Ama kızlar çok abartıyor gibime geliyor.
5 tişört, 2 pantolon ve 4 şort az zaten.

Herkesin hobileri ve ilgi alanları farklıdır.

Para harcanan yere göre de değişebilir. Ama genel olarak doğru olduğunu düşünüyorum. 1 ayakkabı, 4 tişört ve 2 pantolonum var. Ayakkabıyı da yılda 1 kere ya da 2 yılda bir alıyorum. 1 tane de şort var ama yüzme havuzları kapalı olduğu için şortu saymıyorum. Yüzmeye hasretiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı