Erkeklerin az kıyafetinin olması

@morinkushi Hocam dediğiniz tişörtü istetecektim ancak Mersin seçeneği yok. Belirli yerlere sipariş veriyorlarsa gidip mağazadan alacağım. Mağazada da vardı aynı ürün değil mi?

@morinkushi Hocam dediğiniz tişörtü istetecektim ancak Mersin seçeneği yok. Belirli yerlere sipariş veriyorlarsa gidip mağazadan alacağım. Mağazada da vardı aynı ürün değil mi?
Hocam mersin seçeneği nasıl yok anlamadım ancak mağazaya her ürünü sığdıramadıkları için sitede olduğu kadar çeşitlilik olmuyor. Gidip görmenizde fayda var , hem mağazada biten bir ürün sitede stokta olabiliyor.

Hocam mersin seçeneği nasıl yok anlamadım ancak mağazaya her ürünü sığdıramadıkları için sitede olduğu kadar çeşitlilik olmuyor. Gidip görmenizde fayda var , hem mağazada biten bir ürün sitede stokta olabiliyor.
Şehir diyor. M'ye basıyorum ve Mersin hariç var. Anlamadım . Sizde Mersin gözüküyor mu?

Şehir diyor. M'ye basıyorum ve Mersin hariç var. Anlamadım . Sizde Mersin gözüküyor mu?
Bende de gözükmüyor , ilginç. Yani mersin şehir değil mi neden koymamış bu adamlar 🙄. Şansınıza küsün valla. Siz varsa koton mağazasına bir bakın bulunduğunuz bölgede , bu olmasada benzer tshirtler bulursunuz bence. Piyasada başka bu fiyata güzel tshirt satan yer var mı marka olara emin değilim. Ama hocam size bir kıyak daha yapacağım. Bu siteye bakın; https://www.flawwears.com , daha çok pantolon aldım buradan oldukça kaliteliydi ama tshirt 1 tane deneyimledim buradan.Pek bir şey diyemeceğim. Kotondaki kadar ucuz değil ancak baskılı tshirt istediğiniz için burada yüzlerce var. Ayrıca hocam bu fiyat bandında pull&bear 'de güzel tshirtler bulabilirsiniz , kaç kere yıkasanız da ilk günkü kalitesi duruyor o yüzden 1 tane bile alsanız güzel idare eder sizi onu da şöyle bırakayım Lamba görselli yeşil t-shirt - PULL&BEAR , daha çok bakmak isterseniz artık size kalmış.

Bende de gözükmüyor, ilginç. Yani Mersin şehir değil mi neden koymamış bu adamlar 🙄. Şansınıza küsün vallahi. Siz varsa koton mağazasına bir bakın bulunduğunuz bölgede, bu olmasa da benzer tshirtler bulursunuz bence. Piyasada başka bu fiyata güzel tshirt satan yer var mı marka olara emin değilim. Ama hocam size bir kıyak daha yapacağım. Bu siteye bakın; https://www.flawwears.com, daha çok pantolon aldım buradan oldukça kaliteliydi ama tshirt 1 tane deneyimledim buradan. Pek bir şey diyemeceğim. Kotondaki kadar ucuz değil ancak baskılı tshirt istediğiniz için burada yüzlerce var. Ayrıca hocam bu fiyat bandında pull&bear'de güzel tshirtler bulabilirsiniz, kaç kere yıkasanız da ilk günkü kalitesi duruyor o yüzden 1 tane bile alsanız güzel idare eder sizi onu da şöyle bırakayım Lamba görselli yeşil t-shirt - PULL&BEAR, daha çok bakmak isterseniz artık size kalmış.

Çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için.
@morinkushi Hocam bugün kotona gittim. Sitede Mersin yok dedim. Mersin 'İçel' olarak geçiyormuş. Sorunu çözdüm :) .

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için.
@morinkushi Hocam bugün kotona gittim. Sitede Mersin yok dedim. Mersin 'İçel' olarak geçiyormuş. Sorunu çözdüm :) .
Adınıza sevindim. İyi alışverişler. Bugün ben de kotondan aldığım bir diğer tshirtü giydim. Kalitesini beğendim. Daha yıkamadım tabi ama bu fiyat varken daha fazla da eleştirmeyeceğim.

Bazen bazı şeyleri abartıyoruz bende hiç giymediğim 1 pantolon ve 1 tişört var mesela cüzdanımda da para yok lazım değil ama babam vermezse beş parasız kalacağım. Bu arada para tabi ki lazım şuan ihtiyacım olan bir şey yok.

10 tane t-shirt'üm 3 pantolon ve 1 ayakkabım var maddi durumumuz çok iyi olmasına rağmen gidip bir şeyler almaya üşeniyorum. Zaten gitsem de en fazla 2 3 şeye bakıp alıyorum ve çıkıyorum. Erkekten erkeğe göre değişse de genel olarak böyle pek umursamıyoruz herhalde.

Geri
Yukarı