Erkeklerle anlaşamamak

elbette.
Valorant oynayacaksak mesela Valorant kullanıcı adı kullanman premate için neden problem olsun ki? Mod varsa cevaplar mı?

@koray105

Beraber oynamak için oyun adını vermesi problem midir?

20 senedir tvler ve internete kaptıran çocuklarıyla ilgilenmeyen toplumdan geliyor.

Boks a git. Özgüven toplarsın.
Ailesine şikayet etme mevzuyu sen çöz.
elbette.

@koray105

Beraber oynamak için oyun adını vermesi problem midir?
Dc verin birbirinze. Bir şey olmaz.

Lise yıllarında normal bence. Lise son sınıf öğrencisi olarak 4 yıl boyunca sadece 2 arkadaşım oldu samimi diyeceğim. Bence insanlar aşırı yapmacık ve çıkarcı. Kafana fazla takma arkadaşın dediği gibi üniversitede daha aklı başında insanlar olacağı için arkadaş ortamı rahatlar diye düşünüyorum. Yine de boş bir arkadaş olacağına hiç olmaması taraftarıyım.

Aile konusunda değer görmeyen evlat olarak seni anlıyorum ve bu durumu değiştirmek sonraki nesil için bizlerin elinde olacak, aileme her zaman söylediğim şey sizin bizi kötü yetiştirdiğiniz gibi bizler ise çocuklarımızı bu şekilde yetiştirmeyeceğiz oluyor. Bizler ilgi, anlayışlılık, haklarımızın savunulması konusunda terk edildik, destek alamadık. Bu durumu kabullenmemiz ve de kendi hayatımızı olgunca yaşamamız gerekiyor.

Psikolojik olarak kendi cinsine karşı uzak durduğunu düşünüyorum, kızlar narin olduğu için kavga ve maymun alfalığı göstermediği için yakınsındır diye düşünüyorum. Spora, dövüş sporlarına ilgin olmayabilir fakat kendini koruman gerek ve erkek olarak da kızın yanında bu sana düşecek, karşına ne çıkacağı belli olmuyor ve bir gün zarar görecek kişi sadece sen olmayacaksın yanındaki de bu duruma karışacak. Doğru insanı bulursan kimliği ne olursa olsun kendi dostunu da bulabilirsin sadece sevmediğin ve karakterini anladığın sevmeyeceğin insanlardan uzak dur bunların çoğunluğundan hâyır yerine zarar gelir.

Hiçbir zaman kendini savunmamışsın. Zorbalık yaptıklarında kendini savun, gerekiyorsa döv. Kızlarla anlaşabiliyorsan, kızlarla konuş. Erkek arkadaş bulmak istiyorsan serserilerden uzak dur, düzgün insanlarla arkadaş ol. O zaman zorbalık yaşamazsın.

Erkekler ezik olduğu için seni kıskanıyor o yüzden sana fiziksel şiddet uyguluyor, senin burada yapman gereken yanlış anlama yıllardır dayak yediğin için anlattığına göre artık dövmeyi öğrenmissindir dövmenede gerek yok bir daha seni cektiklerinde kaç kişi olursa karşılık var sert onlardan daha sert sonra senle uğraşmayı kesecekler.

Bunu başka bir amaçla değil direk anlamıyla söylediğinizi varsayıyorum.

Çevrende insanlığa erişebilmiş bir erkek yok demek istemiştim. Sınıfta tüm bunlar yaşanırken herkesin ayak uydurması korkunç bir durum. Keşke nadiren yaşanan bir şey olsa da konu sahibi uyduruyor herhalde diyebilsem ama bunlar çoğu okulda, pek çok çocuğun başına gelen şeyler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…