Erken erişim ile satılan oyunlar ucuz mu oluyor?

Wilson Fisk

Kilopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni çıkacak olan erken erişim ile satılan oyunlar, tam sürüme geçmeden önce daha mı ucuzdan satılıyor? Misal Mount and Blade Bannerlord, yanılmıyorsam bu oyun yakın zamanda tam sürüme geçti. Erken erişim ile satıldığı dönem 120 liradan satılıyorken şu an fiyatı artmış. Elbette kurun etkisi de vardır ama aklıma takıldı, bir oyunu erken erişimde almak fiyat anlamında daha mı mantıklı oluyor?

Arkadaşlar yeni çıkacak olan erken erişim ile satılan oyunlar, tam sürüme geçmeden önce daha mı ucuzdan satılıyor? Misal Mount and Blade Bannerlord, yanılmıyorsam bu oyun yakın zamanda tam sürüme geçti. Erken erişim ile satıldığı dönem 120 liradan satılıyorken şu an fiyatı artmış. Elbette kurun etkisi de vardır ama aklıma takıldı, bir oyunu erken erişimde almak fiyat anlamında daha mı mantıklı oluyor?

Yok Bannerlord olayı sadece rastlantı Warband'ın da fiyatı arttı.

Yanlışım varsa düzeltin ama New World ilk çıktığında 10 liradan satılıyorken bir anda 100 liraya çıkmamış mıydı?
Eğer bunu doğru hatırlıyorsam, erken erişim algısına buradan kapılmış olabilirim.

Hocam altında çıktıktan sonra artacak mı yoksa aynı mı kalacak diye yazıyor.

Hocam buna hiç dikkat etmiyordum. Mesela The Forest 2'yi bekliyorum erken erişimde satarlarsa almadan önce bakarım ona bu sefer.

Yok Bannerlord olayı sadece rastlantı Warband'ın da fiyatı arttı.

Başka bir konu da bir arkadaş, Bannerlord konusunda, firmanın önceden bazı mecralardan fiyat artacağı bilgisini verdiğini söylemişti. O sıralarda güncel fiyatı görmüştüm ama artık oyunun sayfasında erken erişim yazısı yoktu. Buradan aklıma bu durum geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı