Mortal Kombat 1 Premium ile erken erişim karakterleri bizde kalıyor mu?

Floaty

Picopat
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar öncelikle. Mortal Kombat 1 Premium'da yeni çıkacak DLC'lere 1 hafta erken erişim diyor. DLC tam olarak çıktıktan sonra da karakter bizde kalıyor mu yoksa sadece çıkmadan önce 1 hafta boyunca deneyebiliyor muyuz? Bu arada Epic Games de Mortal Kombat 1 sepette 481,99 TL'ye denk geliyor ama Premium %33 indirime girmiyor sepette. Eğer sadece 1 haftalık deneme ise sadece ana oyunu almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim peki Kombat Pack alırsak sonra çıkacak olan karakterlerde geliyor mu Homelander gibi. Ve keşke premium alsaydım dedirtecek bir kayıp oluyor mu bu konuda bilginiz varsa ve yardımcı olursanız sevinirim.

Karakterler her yeni sezonda tek tek geliyor homelander'da gelecek eğer gelen veya gelecek olan karakterlerle oynamam diyosan olan karakterlerle oynarsın ayrıca premium sürümle beraber shang tsung karakteri ve 1250 kristal geliyor mağazadan kostum vs alabilmek için. İleride beğendiğin karakteri dlc olarakta alabilirsin tek tek satışa koyuyolar ama premium almanı tavsiye ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Karakterler her yeni sezonda tek tek geliyor. Eğer gelen veya gelecek olan karakterlerle oynamam diyosan olan karakterlerle oynarsın ayrıca premium sürümle beraber shang tsung karakteri ve 1250 kristal geliyor mağazadan kostum vs alabilmek için. İleride beğendiğin karakteri dlc olarakta alabilirsin tek tek satışa koyuyolar ama premium almanı tavsiye ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bende premium almak istiyorum ama sepette %33 indirim almadığı için param yetmiyor. Ana oyun alıp ilerde karakterler tam çıkınca düşünürüm ne alıp ne almayacağıma. Verdiğiniz bilgiler içinde teşekkür ederim.

Oyuna gelecek kombat paketi karakterlerin ve diğer erken erişim içeriklerinde geliyor. Ayrıca 2025'de çıkacak 2.kombat paketide gelecek premium var diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı