ERR_GFX_D3D_INIT Hatası ve Monitör Kapanma Sorunu

Xectuonel

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar dün sadece bir oyuna girerken monitör kapanıyordu. Bu gün her yerde kapanıyor ve yeniden başlatmamı istiyor. Geçen hafta format atmıştım. Yeni SSD'yi takmıştım. 2 haftadır düzgün çalışıyordu ama bu hafta sorun çıkmaya başladı. Ekran kartını söküp takmıştım. Hatanın fotoğrafını ekliyorum. Yardımcı olun. Bunu masaüstünde yapıyor ve monitör gidiyor. Ne yaparsam yapayım halledemedim. İnternetten baktım GTA 5 de olan bir sorunmuş. Benim Steam dışı oyunlarımda da girince monitör gidiyor. Bu hatayı vermiyor fakat gidiyor gelmiyor. Tekrar başlatmak zorunda kalıyorum.

IMG_0692.JPG

Arkadaşlar artık hata falan gelmiyor fakat GTA dahil tüm oyunlarda 2 dk sonra monitör kapanıyor. Bilgisayar hala açık. Destek bekliyorum.

Youtube link:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca Battlefield 1 içinde GTX960 DX11 desteklemiyor gibi yazılar çıkıyor. onuda açamadım.

@Mikail Fidan yardımcı olur musunuz? Bilginiz varsa.

Buda Aida64 testi. GPU 4.testinde ekran gitti. İşlem bitince geri geldi. @Recep Baltaş yardımcı olur musunuz?

Yardımcı olacak kimse yok mu ? Ekran kartını diğer slota bağladım. Yarım saat dayandı. Yarın vatan bilgisayara götüreceğim.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    55,1 KB · Görüntüleme: 124
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı