GTA 5 "ERR_GFX_D3D_INIT"sorunu

nopatich

Hectopat
Merhabalar oyun orjinal steam'den aldım. Oyunu oynarken dvi no signal diyor ve ekran kapanıyor şuan. Önceki hatası şu oluyordu "ERR_GFX_D3D_INIT" bu hatayı belgelirim'deki rockstar games klasörünü silip denedim sonrasında karşılaştığım sorun ise "dvi no signal" oldu. Burda açılan GTA 5 konularına göz gezdirdim söylenenleri yaptım fakat işe yaramadı.

• ASUS H81M-PLUS Intel H81 Soket 1150 DDR3 1600 MHz
  • Powercolor R9 285 TurboDuo OC GDDR5 2GB 256 bit
  • Intel Core i5 4690 Soket 1150 3.5 GHz 6MB Cache 22nm İşlemci
  • GSKILL 8GB RipwjawsX DDR3 1866MHz Tek Modül RAM
  • CORSAIR CARBİDE SERİSİ 80 PLUS550W KIRMIZI FANLI MidT ATX Kasa
  • Seagate 3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 64mb cache 7200 RPM
  • Samsung 850 EVO 250 GB

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 2 gün önce windows büyük bir güncelleme yükledi orda DX güncellemesi otomatik yüklemesi gerekiyor mu ? Merakımdan soruyorum yanlış anlamayın. Burda ayarları böyle yapın demiş amd AMD Catalyst 15.4 Beta Driver: Grand Theft Auto V graphical corruption issues & suggested fixes yaptım hala aynı hata önceden "ERR_GFX_D3D_INIT" hatası veriyordu şimdi dvi - no signal diyor. Reset atmak zorunda kalıyorum. Olay günlüğünde hata ile ilgili ekran görüntülerini paylaşmak istedim sizinle :(

Dosya Ekleri

• error.jpg
    error.jpg
    326,1 KB · Görüntüleme: 226
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı