ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR hatası

emircanunlts

Megapat
Süper Moderatör
Makaleler
3

This site can’t provide a secure connection​

sent an invalid response.

ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR

Böyle bir hata alıyorum, DNS değiştirdim fakat düzelmedi. CMD'yi açıp "ipconfig /renew ipconfig /flushdns" ayarlarını yaptım fakat düzelmedi. Böyle bir sıkıntı yoktu aniden oldu, sorun nedir ?

Denediğim DNS adresleri: 8.8.8.8 - 8.8.4.4 / 1.1.1.1 - 1.0.0.1

Farklı tarayıcı denediniz mi? Ağ ayarlarını sıfırla diyebilirsiniz.

DNS ile ilgili problemlerde farklı tarayıcı denemek pek çözüme ulaştırmıyor hatta hiç.

@emircanunlts, DNS ile ilgili buna benzer problem yaşamıştım. ISS müşteri hizmetlerini arayarak durumumu bildirdim ve sorunum çözülmüştü.

DNS ile ilgili problemlerde farklı tarayıcı denemek pek çözüme ulaştırmıyor hatta hiç.

@emircanunlts, DNS ile ilgili buna benzer problem yaşamıştım. ISS müşteri hizmetlerini arayarak durumumu bildirdim ve sorunum çözülmüştü.
Tarayıcı SSL protokollerinin hepsini almama gibi bir hata ortaya çıkarıyor diye biliyordum. SSL Protokollerinin hepsini açabiliyorduk sanırım bir şekilde.

This site can’t provide a secure connection​

sent an invalid response.

ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR

Böyle bir hata alıyorum, DNS değiştirdim fakat düzelmedi. CMD'yi açıp "ipconfig /renew ipconfig /flushdns" ayarlarını yaptım fakat düzelmedi. Böyle bir sıkıntı yoktu aniden oldu, sorun nedir ?

Denediğim DNS adresleri: 8.8.8.8 - 8.8.4.4 / 1.1.1.1 - 1.0.0.1
aynısı bendede oldu dün sorun hala devam ediyor millenicom mu hocam iss? 2-3 farklı bilgisayardada aynı sorun arkadaşında millenicom ondada aynı sorun var.

Geri
Yukarı