ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR hatası

Hocam Google DNS denedim hala aynı sorun devam ediyor.
bende tekrardan başladı sorun çözemedim dalga geçiyorlar resmen.
Bende de var hocam aynı durum. 1 aydır evde yoktum. Geldiğimde böyle bir hatayla karşılaşınca evde çocuklar internet ayarını bozdu sandım. Biraz bakınca anladım ki Millenicom kaynaklı bir genel sıkıntı var sanırım. Bu durumla internet sağlayıcıları ilgilenir mi bilmiyorum. Arayıp ne dememiz lazım zaten girmemizin yasaklı olduğu sitelere giremiyoruz mu?
Millenicom artık robota bağladığı için bağlanıp derdimizide anlatamıyoruz zaten hocam.

Bende tekrar başladı sorun çözemedim dalga geçiyorlar resmen.

Millenicom artık robota bağladığı için bağlanıp derdimizide anlatamıyoruz zaten hocam.

Hocam Şikayetvar'a yazdım aradılar sorunu anlattım incelemeye aldılar. Siz de müşteri temsilcisine bağlanamıyorsanız Şikayetvar sitesini kullanabilirsiniz. Ne kadar çok kişi bu sorundan bahsederse çözmek daha kolay olabilir diye düşünüyorum.

Hocam Şikayetvar'a yazdım aradılar sorunu anlattım incelemeye aldılar. Siz de müşteri temsilcisine bağlanamıyorsanız Şikayetvar sitesini kullanabilirsiniz. Ne kadar çok kişi bu sorundan bahsederse çözmek daha kolay olabilir diye düşünüyorum.
Hocam herhangi bir düzelme olursa bize burdan geri bildirim yapabilir misiniz? Bizde duruma göre aksiyon alalım. Gerekirse Şikayervar'dan sıkıntımızı iletelim.

Hocam herhangi bir düzelme olursa bize buradan geri bildirim yapabilir misiniz? Bizde duruma göre aksiyon alalım. Gerekirse Şikayervar'dan sıkıntımızı iletelim.

Yaparım hocam ama bence siz de bir şansınızı deneyin ne kadar çok kişi o kadar dikkate alınır diye düşünüyorum ve düzeltmek için kimse ulaşmadı daha bekliyorum bakalım.

Merhaba. Sorununuz çözüldü mü bilmiyorum, birazda geç yazıyorum ama bu sorun bende de olmuştu. Çoğu siteye giriyordu ama Twitter'a girmiyordu. Baya araştırdım, DNS'i ayarları falan kurcaladım ama ne yaparsam yapayım çözülmedi. İnternet profilini aile profilinden standart profile çevirince sorunum çözüldü. Türk Telekom Online İşlemler uygulamasında sırası ile; Kullanıcı > Güvenli İnternet > Profil Bilgilerim > Profil Düzenleme > Standart Profil seçince benim sorunum çözülmüştü. Belki sonradan gören arkadaşlar için yardımım olur.

Merhaba. Sorununuz çözüldü mü bilmiyorum, birazda geç yazıyorum ama bu sorun bende de olmuştu. Çoğu siteye giriyordu ama Twitter'a girmiyordu. Baya araştırdım, DNS'i ayarları falan kurcaladım ama ne yaparsam yapayım çözülmedi. İnternet profilini aile profilinden standart profile çevirince sorunum çözüldü. Türk Telekom Online İşlemler uygulamasında sırası ile; Kullanıcı > Güvenli İnternet > Profil Bilgilerim > Profil Düzenleme > Standart Profil seçince benim sorunum çözülmüştü. Belki sonradan gören arkadaşlar için yardımım olur.
Sen bir hayat kurtarıcısın hocam!

Yeni konular

Geri
Yukarı