Ersun Yanal gelsin tweetleri tahminen ne zaman başlar?

Re Malaka

Decipat
Makaleler
17
Yer
Rome
10. hafta oldu ve halen daha tweetler başlamadı. Şaşırdım açıkçası. Ne zaman başlar Ersun Yanal gelsin tweetleri? Sonra da Aykut Kocaman gelecek tabii ki :D

Opera Anlık Görüntü_2021-10-25_170444_www.technopat.net.png

Vitor Pereira'nın son maçtaki tek hatası Valencia'yı 70 dakika sahanın kenarında bekletti. Ki sistem kurmak için yaptı muhtemelen. Onun dışında ne oyun anlamda, ne de sistem anlamında bir sıkıntı vardı. Ve Fenerbahçe o maça çok eksikliklerle çıktı. Ersun Yanal gönderilmesinden yana değildim. Bunu da hep söylemiştim. Hatta ben Emre Belozoğlu'nun gitmesinden yanada değildim. Suçu Vitor Pereira'da aramayın. Suçu Fenerbahçe'yi Anadolu takımına getiren alttaki başkandan arayın.

Ali Koç, programı erteledi

Vitor Pereira'nın son maçtaki tek hatası Valencia'yı 70 dakika sahanın kenarında bekletti. Ki sistem kurmak için yaptı muhtemelen. Onun dışında ne oyun anlamda, ne de sistem anlamında bir sıkıntı vardı. Ve Fenerbahçe o maça çok eksikliklerle çıktı. Ersun Yanal gönderilmesinden yana değildim. Bunu da hep söylemiştim. Hatta ben Emre Belozoğlu'nun gitmesinden yanada değildim. Suçu Vitor Pereira'da aramayın. Suçu Fenerbahçe'yi Anadolu takımına getiren alttaki başkandan arayın.

Ali Koç, programı erteledi

Crespo, İrfan, Meyer alacağına bir tane yıldız bitirici bir genç forvet alsaydık, bu ligi çok rahat bitirirdik

Yeni konular

Geri
Yukarı