Eş cinsellik ve askerlik süreci nasıl işler?

samsmsh

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, bir soru sormak için bu hesabı açtım. Bu süreç hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
Eş cinsel bireyim doğuştan beri böyle hissediyorum ilkokulda, ortaokulda, lisede hep feminen olduğum için zorbalık gördüm hatta okulu bırakmama sebep oldu şimdi ise askerlik için mesaj geliyor. Askerlik yapmak istemediğim için değil, yapamayacağım için gitmek istemiyorum. Anksiyete, panik atak gibi sorunlarım da var. Bu süreç nasıl işliyor yardımcı olabilecek var mı? Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam, bir soru sormak için bu hesabı açtım. Bu süreç hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
Eş cinsel bireyim doğuştan beri böyle hissediyorum ilkokulda, ortaokulda, lisede hep feminen olduğum için zorbalık gördüm hatta okulu bırakmama sebep oldu şimdi ise askerlik için mesaj geliyor. Askerlik yapmak istemediğim için değil, yapamayacağım için gitmek istemiyorum. Anksiyete, panikatak gibi sorunlarım da var. Bu süreç nasıl işliyor yardımcı olabilecek var mı? Teşekkürler şimdiden.

Kanıtlarsan yırtarsın.

Eş cinsel bireyim doğuştan beri böyle hissediyorum ilkokulda, ortaokulda, lisede hep feminen olduğum için zorbalık gördüm hatta okulu bırakmama sebep oldu şimdi ise askerlik için mesaj geliyor. Askerlik yapmak istemediğim için değil, yapamayacağım için gitmek istemiyorum. Anksiyete, panik atak gibi sorunlarım da var. Bu süreç nasıl işliyor yardımcı olabilecek var mı? Teşekkürler şimdiden.
Valla benim çok yakın bi arkadaşımın abisi gitti geldi. Pembe tezkere olayının gerçek olduğunu söylüyor ama sen askere gitmeden kanıtlarsan gitmeyeceğini düşünüyorum.

Durumunuzu bildirip gidip muayene olucaksınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı