Escape from Tarkov GTX 1050 ile nasıl çalışır?

İşletim sistemi
Windows 10

399089

Decapat
Arkadaşlar bu ara Escape from Tarkov'u çok izlemeye başladım ve harika bir oyun gerçekten. Almayı da düşünüyorum.
GTX1050 2 GB.
i7 7700HQ.
16 GB DDR4 2400 MHz RAM.
Yukarıda belirttiğim sistem ile normal grafiklerde 1080p de 60 FPS alır mıyım?
Not: Oyunu M.2 SSD'ye kuracağım.

Sizin sistem de Laptop ise 5-10 FPS fazla alırsınız. Masaüstü ise 15-20 FPS fark eder tahminimce.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar bu ara Escape from Tarkov'u çok izlemeye başladım ve harika bir oyun gerçekten. Almayı da düşünüyorum.
GTX1050 2 GB.
i7 7700HQ.
16 GB DDR4 2400 MHz RAM.
Yukarıda belirttiğim sistem ile normal grafiklerde 1080p de 60 FPS alır mıyım?
Not: Oyunu M.2 SSD'ye kuracağım.
Çok merak ediyoruö SoPrecious takip ediyor musunuz ve bu soruyu chate sordunuz mu? Aynı sistemi aynı şekilde chate sormuştu birisi 15dk önce felan. Merak ettim o yüzden. Sorunuza gelince benchmark testleri gerçek sonucu gösterir. İzlemeniz yeterli olur.

Çok merak ediyoruö soprecious takip ediyor musunuz ve bu soruyu chate sordunuz mu? Aynı sistemi aynı şekilde chate sormuştu birisi 15dk önce falan. Merak ettim o yüzden. Sorunuza gelince benchmark testleri gerçek sonucu gösterir. İzlemeniz yeterli olur.

Evet kanka o benim burada daha fazla kişiye ulaşır diye sormak istedim buradanda :)

Geri
Yukarı