Escape from Tarkov tarzı oyun tavsiyesi

Avardenk

Centipat
Oyunu oynamak istiyorum ama fiyatı çok pahalı. Ona alternatif önerebileceğiniz oyunlar nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
EFT tarzı çok oyun yok maalesef piyasada.

Ancak Call of Duty'nin DMZ modu kısmen benziyor. En azından extraction-shooter.

Uzay versiyonu Marauders var. Güzel duruyor açıkçası. Bir şans verilebilir.

Son olarak da yine Division serisi var. Bambaşka bir tür ancak en azından atmosferi, oynanışı güzel.

____________________________________________________________________________________________________________

Bunların dışında benim size tavsiyem DayZ olur. Topluluk sunucularından bazıları tamamen Escape From Tarkov odaklı modluyorlar sunucuları. Seslerden, silahlara, kıyafetlere kadar her şeyi harika modluyorlar. Ek olarak DayZ'nin o ürkütücü ve kasvetli havası da işin içine girince epey güzel şeyler çıkıyor ortaya.

Bildiğim EFT tarzı sunucular, Rearmed ve Escape From Chernarus. Bu serverlara bakabilirsiniz. Ben bir iki video koyayım buraya bir göz atın. YouTube'dan zaten DayZ Tarkov falan diye yazarsanız bir sürü içerik çıkar önünüze, değerlendirirsiniz hoşunuza gidenleri.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı