Escape from Tarkov yurt dışından alınıp oynanabilir mi?

Nakoicve

Hectopat
Arkadaşlar merhabalar;

Oyunu satın almak istiyorum fakat Euro ile çok pahalıya geliyor; 350-400 TL gibi bir rakam. VPN değiştirerek oyunun ruble haline baktım; 166 TL oluyor Rusya üzerinden satın alırsam fakat oyunu Rusya üzerinden satın alırsam oynayabilir miyim?

Biraz araştırma yaptım pek bir bilgi bulamadım. Yalnızca şöyle bir şey duydum; Amerika'da satın alıp oynayan bir arkadaşım Türkiye'ye geldiğinde serverlara bağlanamadı ve 10 dolar daha ek bir ücretle Avrupa serverlarına erişim sağladı. Ben Rusya üzerinden satın alırsam buna gerek var mı?

Hesabınızı Rusya tabanlı açtıysanız ve bundan sonraki alımlarınızı da Ruble cinsinden ödemek sizin için sıkıntı teşkil etmeyecekse yapılabilir.

Hesabınızı Rusya tabanlı açtıysanız ve bundan sonraki alımlarınızı da Ruble cinsinden ödemek sizin için sıkıntı teşkil etmeyecekse yapılabilir.
Daha açmadım ona göre Rusya üzerinden satın almış gibi gözükücem, CodMW oyununu battlenet ile rusya VPN ile girip ucuza almıştım oynuyordum bir sorun yaşatmıyordu bunda da olmazsa alıcam

Yeni konular

Geri
Yukarı