ESEA alınır mı?

mr.esat

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar.
Faceit Free'den artık iyice bunaldım. TCL girsem daha Vertigo bilmeyen adamlar geliyor, solo girsem mikrofonu açmak için kendini bile yormayan adam, 1 roundu verince "trolleyeceğim bu maçı" diyen adam geliyor. Zaten oyunu normal oynayan düşman gelmesi de o kadar zor ki, MAG7 çeken mi dersin, oto çeken mi dersin, negev çeken mi dersin, smoke pushlayan mı dersin, molly pushlayan mı dersin, ohoooo. Midem bulanıyor artık ya. Eşleştirme sistemi desen ayrı vasat zaten, takımda 5 levelden yüksek 1 tane adam yok, karşıya 2 tane 8 level adam getirtiyor. Bu kadar saçma bir eşleştirme sistemi var. Arkadaşım yok, solo girsem ayrı dert, TCL girsem ayrı dert. Ne yapsam bilemedim? ESEA geldi aklıma, aylık 16 lira gibi düşük bir ücrete TR SW'sinde oynatıyormuş. Sizce alınır mı?
-Kitlesi nasıl?
-Solo girsem kanser olur muyum?
-Faceit 5 levelim, zorlanır mıyım?
-Havuzdaki mapler aktif havuzla aynı mı?
-Faceit'teki klan sistemi gibi ya da MM'deki oyuncu arama kısmı gibi özellikler mevcut mu?
-Smurf yoktur diye düşünüyorum ama Smurf var mı?
-Kendine özel AC'si, Faceit AC kadar FPS yiyor mu?
-Ayda 100 saatten fazla oynuyorum, 16 liraya değer değil mi?
-Maç bulması ne kadar sürüyor?
Gelecek olan cevaplara şimdiden teşekkür ederim.

Faceit'ten çok bir farkı yok. Hatta orada daha değişik durumlar ile karşılaşabilirsiniz, biraz egoist bir ortamı var. Faceit Premium deneyebilirsiniz.

+2K elo olan biri olarak, Vertigo'yu ben de çok bilmiyorum yerime göre çünkü kimse seçmiyor oyun dönmüyor veya genelde takım ban attırıyor. Oyunlar genelde D2, Mirage ve Inferno arasında dönüyor.

Train ve Overpass seven biri olarak bu haritalara bile doğru dürüst gelmiyorum. Genelde smurf tayfa Vertigo seçtirmeye çalışıyor.

Faceit'ten çok bir farkı yok. Hatta orada daha değişik durumlar ile karşılaşabilirsiniz, biraz egoist bir ortamı var. Faceit Premium deneyebilirsiniz.

+2K elo olan biri olarak, Vertigo'yu ben de çok bilmiyorum yerime göre çünkü kimse seçmiyor oyun dönmüyor veya genelde takım ban attırıyor. Oyunlar genelde D2, Mirage ve Inferno arasında dönüyor.

Train ve Overpass seven biri olarak bu haritalara bile doğru dürüst gelmiyorum. Genelde smurf tayfa Vertigo seçtirmeye çalışıyor.
Valla hocam, ne yapsam bilemedim. Ama sanırım 1 aylığına deneyeceğim. Çünkü Faceit'den bunaldım. Artık tiksiniyorum yani. 16 lira zaten, denemekten zarar gelmez. Keyif alırsam devam ederim, ama Faceit Free'den farkı yoksa, kalsın gerek yok.

Geri
Yukarı