Esen yayınları video çözümlerine ne oldu?

bayburak

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Aspire 7 5.Nesil Ryzen 5 5500U-RTX3050 4Gb-8Gb-512Gb Ssd-15.6inc-
Merhaba arkadaşlar son 1-2 haftadır esen yayınları sitesine TYT kitabımın çözümlerine bakmak için girdiğimde sitenin %90'ı gözükmüyor. Video çözüm uygulamasında böyle bir sorun olmuyor, her zaman telefondan da bakmak istemiyorum. Bilgisayarda daha büyük okunuyor daha iyi oluyor ama dediğim gibi sitede bir sorun var.

Bunun bir çözümü var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar son 1-2 haftadır esen yayınları sitesine TYT kitabımın çözümlerine bakmak için girdiğimde sitenin %90'ı gözükmüyor. Video çözüm uygulamasında böyle bir sorun olmuyor, her zaman telefondan da bakmak istemiyorum. Bilgisayarda daha büyük okunuyor daha iyi oluyor ama dediğim gibi sitede bir sorun var.

Bunun bir çözümü var mıdır?
sorunun çözümünü bulabildiniz mi hocam?

Ben de birkaç soru çözümü için uğrayayım dedim ama pc'den açılmıyordu videolar hocam. Forumda da denk gelince bir sorayım demiştim.
Belki de zaman zaman siteyle alakalı bir sorun oluyordur.
Edit: Hocam siteye giriliyor ama soru videoları açılmıyormuş şuan, önceden hiç sitede kitaplar falan gözükmüyordu.

Belki de zaman zaman siteyle alakalı bir sorun oluyordur.
Edit: Hocam siteye giriliyor ama soru videoları açılmıyormuş şuan, önceden hiç sitede kitaplar falan gözükmüyordu.
Evet hocam bende de soru videoları açılmıyor. Gerçi zaten açılsa da pek bi yararı olduğu söylenemez. Türkçe hocası koskoca 3 dakikalık videoyu sadece paragrafı okuyup şıkkı okuyarak tamamlıyor..

Yeni konular

Geri
Yukarı