ESET adware buldu

• Konuyu başlatan rrwrld
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 629

rrwrld

Decapat
PC de tslgame ile ilgili bir şey buldum ve internette araştırdım nex software diye bir siteye girdim ve ESET adware dedi ve karantinaya aldı aynı zamanda arkadaşım aynı siteye girdi ve Kaspersky hiçbir şey demedi karantinadan dosyayı sildim ve tarama yaptım hiçbir şey çıkmadı ve reklam vs de masaüstüme gelmedi sizce gitmiş midir bit etki yapmış mıdır?

PC de tslgame ile ilgili bir şey buldum ve internette araştırdım nex software diye bir siteye girdim ve ESET adware dedi ve karantinaya aldı aynı zamanda arkadaşım aynı siteye girdi ve Kaspersky hiçbir şey demedi karantinadan dosyayı sildim ve tarama yaptım hiçbir şey çıkmadı ve reklam vs de masaüstüme gelmedi sizce gitmiş midir bit etki yapmış mıdır?
Engellemiş ancak yanlış da bulmuş olabilir.Şüpheniz varsa eset ile tarayın.Kaspersky tavsiye etmeye gerek yok zaten arkadaşınızda kaspersky bulmamış.Hala şüpheniz kalırsa malwarebytes indirip tararsınız.

Artı -1 Eksi

Hayır ESET zaten engellemiş, Kaspersky ile ESET'in tespiti farklıdır. ESET istenmeyen programları da engeller.(veya site kara listededir)

Engellemiş ancak yanlış da bulmuş olabilir. Şüpheniz varsa ESET ile tarayın. Kaspersky tavsiye etmeye gerek yok zaten arkadaşınızda Kaspersky bulmamış. Hala şüpheniz kalırsa Malwarebytes indirip tararsınız.

Malware in adware için özel programını indirdim hiçbir şey bulmadı ESET ile de taradım hiçbir şey bulmadı malum ilk defa aldım bu kadar iyi bir PC insan korkuyor.

Malware in adware için özel programını indirdim hiçbir şey bulmadı ESET ile de taradım hiçbir şey bulmadı malum ilk defa aldım bu kadar iyi bir PC insan korkuyor.

Evet benim bilgisayarın yeni olmamasına rağmen virüs olaylarından aşırı paranoyak olduğum bir dönem vardi. (Sanki çok eskiymiş gibi anlatıyorum 1 2 ay önce.) Simdi azaldı ama hala korkuyorum bir şeylere tıklarken.

Tslgame PUBG'nindir. (PUBG\TslGame\Binaries\Win64\).

Geri
Yukarı